3:4
4:6
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - PANTHERS OTROKOVICE 9:11
13. Jan Gucko, 13. Jan Procházka, 24. Tomáš Hanák, 33. Tomáš Brožek, 36. Daniel Drobiš, 48. David Camrda, 48. Marek Würstl, 54. Daniel Drobiš, 59. Jan Procházka - 15. Martin Janeček, 33. Radim Jančík, 37. Martin Janeček, 39. Jakub Zdražil, 40. Michael Kořének, 44. Martin Janeček, 48. Martin Janeček, 49. Radim Jančík, 54. Jakub Haša, 55. Jakub Zdražil, 60. Martin Janeček; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Martin Ležák; vyloučení: 3:5; využití: 2:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Hanousek 20 - Martin Vičánek 16; po třetinách: 2:1, 3:4, 4:6;
60:00
Střely 3. třetiny: domácí- 10, hosté- 11
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Králíka: Dnešní přestřelku bohužel pro nás vyhrál soupeř. Utkání rozhodla pasáž ve druhé třetině, kdy jsme přisli velice rychle o 3golový nások. Ve třetí třetine jsme museli dohánět náskok soupeře a hromadily se chyby. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Ondrouška: Kvalitní zápas s houževnatým soupeřem, který rozhodně nepatří na spodek tabulky. Díky soupeři za utkání a pozdravuju věrné fanoušky u onlinu, zvláště rodiče :)
60:00
59:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Martin Vičánek (9:11).
58:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (9:10).
55:40
I když Štíři prohrávají, tak se nevzdávají, ještě je čas na vyrovnání.
54:35
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Zdražil, asistoval Jakub Haša (8:10).
54:02
Při rozehrávce zmátli Panthers nejen Štíry, ale i sebe.
53:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš bez asistence (8:9).
53:17
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Radim Jančík (7:9).
52:29
Drobiš měl velikou šanci vyrovnat, ale míček jenom štrejchnul o tyčku.
49:55
I když po tomto zákroku přišel Hanousek asi o prsty, tak zachránil svůj tým před dalším golem.
48:55
Začíná to tu být celkem vyhrocené.
48:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Jakub Haša (7:8).
47:40
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Pavel Malošík (7:7).
47:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Würstl, asistoval Michal Tibitancl (7:6).
47:25
I přes to, že byl Wurstl na blbém střeleckém úhli, tak tam dostal míček do branky.
47:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda bez asistence (6:6).
46:15
Štírské střely se do brány ne a ne dostat.
45:07
Vyloučen hráč Vladimír Blažek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
43:27
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (5:6).
43:27
Janeček střelil nad ruku Hanouska a síťka se nám zavlnila.
42:14
Vyloučen hráč Radim Hrouzek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
42:14
Ach to špatné střídání, tak uvidíme, jesli Panthers využijií přesilovku a otočí skore.
41:37
Drobišovu prudkou střelu Vičánek ale chytnul.
40:01
Úvodní bule 3. třetiny pro Štíry.
40:00
40:00
39:59
Střely 2. třetiny: domácí- 7, hosté- 12.
39:49
Vyloučen hráč Pavel Malošík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jakub Haša (5:5).
39:10
A je vyrovnáno!!!!!
38:52
A zase další tyčka od Pantherů.
38:48
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
38:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Zdražil, asistoval Michael Kořének (5:4).
36:11
36:11
Hanousek nestihl skočit pro míček z jedné strany na druhou a Panteři dotáhli svoji akci až do konce.
35:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Procházka (5:2).
35:11
Pátá právě teď odbila nám.
32:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Ondřej Veselý (4:2).
32:52
Gol Pantherů Brože nenechal jen tak a rozhodl se s tím něco udělat a povedlo se mu to.
32:20
32:20
Jančík se vytočil z poza brány a padlo to tam.
29:22
PAntheři využily nepřesnou přihrávku Štírů a dostali se ke střelbě, ale té se asi nechtělo, a tak si nenašla místo v brance.
27:30
Štíři meli krásný přechod do útoku, který nebyl zakončený Fořtem, asi neměl zrovna štěstí.
26:18
Štírům se přesilovka moc nepovedla a zůstala bez využití.
24:17
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Procházka (3:1).
23:40
Procházka nejpve netrefil, poté nahrál Hanákovi a ten už měl štěstí a síťka se nám zavlnila.
22:48
Panteři ověřili, jestli dává Hanousek pozor a zkouškou prošel na jedničku.
20:52
Pantheři se drží na míčku a nechou ho pustit.
19:56
Poslední střela této třetiny patřila Procházkovi, který sestřelil Vičánka.
18:38
Krásný útok ze strany Štírů, který byl k jejich škodě ubráněn.
16:23
Štíři se nám snaží kempovat na nepřátelském území.
14:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Daniel Popovský (2:1).
12:26
12:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Gucko, asistoval Ondřej Veselý (1:0).
12:13
Krásné využití přesilovky dáky Guckovi, který ovládl míček a střelil z půlky volný prostor v brance.
11:14
Naše duo Drobíš- Procházka, tentokrát netrefil bránu, ale střela byla pěkná, jen trochu vedle.
10:20
Vyloučen hráč Michal Samohýl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:30
Holý svou tvrdou střelou se pokusil dobýt bránu, ale asi nějaký špatný vzduch a skončila vedle.
06:54
Vyloučen hráč Michal Samohýl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
06:54
I Štíři vyzkouší přesilovku a zkusí otevřít hru.
05:31
Zatím Štíři nepouští Panthery ke střelbě a ty začínají vystrkovat drápky.
04:15
Jako první si dneska vyzkouší přesilovku Panthers.
04:14
Vyloučen hráč Jakub Beneš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
03:50
Krásný zákrok si připisuje Hanousek na své konto.
02:34
Dobrý pokus o první gol ze strany Štírů, ale byl ubráněn Pantherem.
01:21
Tak se nám hra začíná přiostřovat hned od začátku a pro Panthers zazněl nenáviděný zvuk, cinknutí tyčky.
00:01
Úvodní bule 1. třetiny pro Panthers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Jakub Zdražil, Jakub Haša, Radim Jančík
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Tomáš Brožek, Jan Procházka, Tomáš Hanák, Daniel Drobiš, Jakub Beneš