2:3
1:6
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Chomutov 7:9
9. Milan Ducar, 13. Jiří Suchomel, 15. Milan Ducar, 20. Milan Ducar, 24. Milan Ducar, 37. Milan Ducar, 48. Tomáš Zoubek - 24. Filip Samuel Dušek, 25. Martin Peksa, 27. Ondřej Soukup, 43. Daniel Kučera, 45. Jakub Holovej, 48. Daniel Kučera, 52. Daniel Kučera, 53. Ondřej Halej, 55. Patrik Karger; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Michal Bartoň 23 - Jan Štěpánek 28; po třetinách: 4:0, 2:3, 1:6;
60:00
Střely ve třetí třetině: 13:10
60:00
Střely celkem: 35:32
60:00
Komentář renéra domácích, pana Romana Jandy: Na soupeře jsme byli připraveni výborně, ale za naprostou ztrátu koncentrace ve třetí třetině jsme si body nezasloužili. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Martina Bociana: První třetina se nesla ve stejném duchu, jako včerejší zápas. Nedůsledností a nedisciplínou jsme prohrávali 0:4. Naštěstí jsme se od druhé třetiny vrátili ke hře, kterou jsme hráli před Vánoci a povedlo se nám zápas otočit. Díky soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00
59:59
Je to jen sport! :)
59:07
Je to zlé.
57:33
Zbořilova forma dnes, žel bohu, pokulhává. Chudák kluk.
57:07
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
55:26
Ducar pozdravil zeď za bránou. Toť vše.
54:44
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
54:44
Ještě šance.
54:11
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Patrik Karger, asistoval Ondřej Soukup (7:9).
54:11
Je zle. Do podpalubí se žene voda. Koráb se naklání na stranu. Padá splín.
52:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (7:8).
52:49
Hosté už vedou. A domácí klesají ke dnu.
51:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (7:7).
51:56
Máchale, tebe čeká šibenice!!! Totální fatál domácí obrany, která jaksi zapomněla, že nemá balon a že by taky mohla bránit.
47:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Vojtěch Bernas (7:6).
47:54
Šmudla jakou svět neviděl. Chjo.
47:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Zoubek, asistoval Jiří Suchomel (7:5).
47:10
Góóóól!!! Zoubek se podíval golmanovi hostí na zoubek a vymetl...to je vše, co jsem viděl.
46:50
Vejmělka padl ze souboje jak žalud ze stromu.
44:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Tomáš Zelinka (6:5).
44:05
Domácí si celkem koledují. Jakože dost.
43:57
Bartoň drží vrata své stodoly.
42:00
42:00
Ajajaj. Brejk a bum, domácím ještě bude horko.
41:30
Vejmělkova rána padala jak rosa. I tak byla nebezpečná.
40:00
40:00
40. minuta odbila. (Doufám, že tam nemá být y)
40:00
Střely ve druhé třetině: 12:14
40:00
Už nám tady stepujou holky z Chodova v týmových bundách modré barvy...no řekněme, že módní policie by radost neměla....just a názor.
40:00
38:13
Ducarova onemanshow pokračuje. Láskyplně našel Procházku, který mu však z neznámých důvodů ještě vracel, i když vůbec nemusel. Ducar překvapen vývojem situace sice vystřelil, žádná sláva to však nebyla a golman hostí je tak na chvíli slavný.
36:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Tomáš Vejmělka (6:3).
36:48
Ducar popáté!!!! Pátou epizodu přidává po zelňačce před bránou hostí.
35:50
22 diváků!!! Paráda! Děkujeme!
33:21
Je to nuda.
28:58
Ten Ducar to je ďábel!!! On je všude prostě....Ducar...ďáblem pořád!!!
27:22
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
27:22
Indruchův úprk zastaven nelegálně.
26:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Martin Peksa (5:3).
26:37
Soukup si s tím nedělal těžkou hlavu. Výkrut levá práva, 20 nad led a zdarec. Šikovnej.
25:55
Ducar si šel pro pátý zářez. Jeho čepel však, alespoň pro tento okamžik, zůstala němá.
24:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Petr Švehla (5:2).
24:12
Peksa dobrým projektilem snižuje...Bartoň bez šance.
23:53
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
23:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Filip Kozák (5:1).
23:40
Odpověď jak z Milionáře. Ducar se protáhl jak štíír a svým čtvrtým banánem navyšuje.
23:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Ondřej Soukup (4:1).
23:06
Další fatál již potrestán byl.
22:12
Další velká šance hostí, tentokrát však ani netrefili bránu. Do Chomutova asi nejezdí pouť a vzduchovky.
21:20
Námaz jak na chleba na dva týdny zachraňuje Bartoň.
19:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Kryštof Indruch (4:0).
19:30
Ducar ve výběhu vypadal, že bude střílet někam nazdařbůh tři metry vysoko...jenže. Ten kluk to šupl pod sebe po zemi na bližší a golman hostí zahanben jest.
19:01
Bartoň rozezlen (vlastně oba). Rozhodčí je klidný a píská.
18:54
Dvořák se zbavil tří a konečně taky vystřelil...mimo.
17:35
Ducar málem připarvil golmanovi hostí Tříkrálové překvapení, jeho obíhací faleš však úplně nedopadla, nicméně myšlenka skvostná.
16:23
Jo btw chudák Zbořil zlomil své hokejce vaz.
15:30
Večeřa sám peřd prázdnou troubou (čti bránou)...cukroví v ní však neskončilo, jelikož se sám trefil do nohy.
14:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Michal Bartoň (3:0).
14:48
No nazdááááár. Bartoň v oslabení poslal Ducara na steč a ten zabijácky jednoruč.
14:35
Z nebe do pekla a zpátky nahoru. Bartoň si skvělým zákrokem málem srazil miček do brány, aby ho následně vytěsnil.
13:50
Bartoňuv dobrý zákrok sklízí potlesk jeho otce.
13:00
Vyloučen hráč Filip Konstant družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
13:00
Konstant hasil až rozhodčí musel zvednout ruku.
12:47
Je mi zima.
12:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Jan Zbořil (2:0).
12:03
Zbořilův pas z říše TOP našel Suchomela, že by to měl koupit Google. Druhý jmenovaný bez problému.
10:37
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
10:37
Kellerman si spletl florbal s MMA...
09:25
Dvořák kup pykle, obvyklé, i neobvyklé. Toť vše.
08:02
08:02
Ducarovi poslal Indruch balone někam do zóny středu, náš Mylánek se otočil a jeho padající list uvrhnul ukazatel skóre v pohyb.
06:42
Vejmělka před sebou měl gól, ale proč slavit, když jde balonek poslat půl metru mimo že?
05:18
Hostující Peksa se chytá za hlavu svoji, netrefil ve vyložené bránu, my dále pokračujeme v boji.
04:10
Z balastu se zrodila Dvořákova šance. Přízemní střela však nesměřovala v cíl.
00:39
Čaj by se ani nestihl ohřát a Večeřa už měl arci šanci. Vstříc slávě však nedal.
00:01
Hosté vyhráli buly a radují jako by vyhráli Olympiádu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Matyáš Müller, Jakub Pavuk, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Daniel Kučera
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Filip Kozák, Tomáš Vejmělka, Tomáš Večeřa, Milan Ducar, Kryštof Indruch