3:1
5:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 11:2
1. Ondřej Sidunov, 9. Tomáš Hanzlík, 17. Daniel Lademberger, 23. Daniel Sekula, 32. Lukáš Herblich, 39. Jan Vojáček, 41. Lukáš Herblich, 44. Adam Choma, 45. Štěpán Kaleta, 47. Lukáš Herblich, 49. Lukáš Herblich - 29. Matěj Čermák, 55. Jan Vochyán; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 20 - Filip Čermák 10, Lukáš Bezpalec 9; po třetinách: 3:0, 3:1, 5:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 11:7, celkem 30:22
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 4 Herblich, Sparta - 25 Tlapa
60:00
Komentář trenéra hostí, Jaroslava Berky: Vůbec nechápu, co se dnes stalo, ale naši kluci zůstali první třetinu pravděpodobně ještě v autobuse. Dnes bylo naprosto všechno špatně a máme co změnit. Doufám, že už se dnešní tragédie nebude opakovat. Gratuluju soupeři ke třem bodům.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Sladkého: Skvělý kolektivní výkon od začátku do konce. Dobrý impuls do závěrečné části základní části. Díky všem za hru a fanouškům za skvělou podporu!
60:00
59:40
Vojáček ještě pálí vedle
58:48
Sparta se ještě snaží zkorigovat výsledek.
54:54
Do hry se dostávají i náhradníci domácích.
54:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán, asistoval Matyáš Velc (11:2).
50:54
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
49:14
Kavan pálí vedle
48:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Daniel Lademberger (11:1).
48:20
Herblich si ve třetí třetině otevřel svou střelnici..
47:23
Zerzoň dobře zasahuje proti Tlapovi.
46:07
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
46:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich bez asistence (10:1).
46:07
Hosté nechávají domácí střílet, odkud se jim zachce a výsledkem je další přesná rána Herblicha a timeout hostí.
44:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Matouš Zita (9:1).
44:34
Kaleta prostřelil vše, co bylo mezi ním a brankou.
43:52
Tlapův nenápadný pokus končí na zadním mantinelu
43:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Matouš Zita (8:1).
43:03
Choma zamířil přesně k tyči a je to o sedm.
40:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Kryštof Malina (7:1).
39:34
Bezpalec výborně proti střele Maliny i dorážce Chomy.
38:46
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
38:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Daniel Sekula (6:1).
38:15
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Bezpalec družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
38:15
Voja parádní ranou z výběhu zvyšuje a Sparta střídá gólmana.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží 75 diváků.
34:39
Vítkovice teď kontrolují hru a nikam se neženou.
32:54
Hurtova dělovka do Zerzoně.
31:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Jakub Koch (5:1).
31:02
Koch na Herblicha, Herblich pod břevno..
28:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Matyáš Velc (4:1).
28:31
Festival blafáků pokračuje. tentokrát se jeden povedl Matěji Čermákovi ze Sparty.
28:00
Kaleta blokuje střelu Linharta a domácí jsou full.
26:40
Herblich v šanci. Jeho blafák Čermák lapil
25:56
Vyloučen hráč Tomáš Hanzlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
25:31
Brejk Sparty gólem nekončí.
24:26
Sekula z rohu na Sidunova, ten těsně míjí.
22:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Sekula, asistoval Jan Vojáček (4:0).
18:48
Vyloučen hráč Jakub Neděla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
18:24
Výhoda pro Spartu
17:25
Kaleta pouze do gólmana Sparty
16:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Lademberger, asistoval Adam Choma (3:0).
16:18
Lademberger se s tím nepáral a zvýšil tak na 3:0
15:04
Na druhé straně střílí zpoza Hráče opět Hurt. Zerzoň pozorný.