2:0
6:0
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Florbal Primátor Náchod 8:0
22. Tomáš Prus, 23. Tomáš Habrnál, 44. Jan Fiedor, 47. Martin Šulc, 56. Jan Fiedor, 58. Martin Šulc, 59. Dominik Křístek, 60. Martin Šulc; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 17 - Dominik Hanuš 36; po třetinách: 0:0, 2:0, 6:0;
60:00
Vyjadření trenéra hostí Jindřicha Donaje: I přes obrovské nasazení našich hráčů nebylo ve fyzických možnostech udržet se soupeřem krok. Neproměněné šance také hodně mrzí. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Vyjadření trenéra domácích Michala Ondruše: Trápila nás střelecká efektivita a dobře chytající gólman soupeře. Jsem rád za předvedenou hru dozadu a ubráněnou nulu. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Nejlepší hráč hostí č. 9 vyhlášen Dominik Hanuš. Nejlepší hráč domácíh č.58 Tomáš Nivnický.
60:00
59:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Daniel Matloch (8:0).
58:43
Křístek hezkou individuální akcí střílí další branku v oslabení.
58:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek bez asistence (7:0).
57:28
Šulc unik v oslabení a vymíchal hostujícho strážce branky.
57:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc bez asistence (6:0).
57:13
Timeout Florbal Primátor Náchod
57:13
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
55:27
Nivnický skvěle našel Fiedora, který se nemýlil.
55:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Tomáš Nivnický (5:0).
54:58
Na Zámečníka dnes očividně nefunguje vůbec nic.
54:33
Hra je nyní kouskována častými přerušeními.
51:39
Prus běžel sám, jako zakončení volil backhandový blafák, hostujícího gólmana tím ale nepřelstil.
50:20
Křístek unikal po křídle, na gólmana hostí si však nepřišel.
48:29
Hosté běželi tři na jediného obránce domácích, Havran to však vzal za sebe a nebyla to správná volba.
46:37
Šulc skóruje a zdá se, že domácí mají utkání již pevně v hrsti.
46:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Jan Fiedor (4:0).
43:52
Fiedor procedil míček a zvyšuje náskok domácích.
43:51
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Tomáš Habrnál (3:0).
43:03
Ani další pokus neměl ten správný klíč.
41:33
Zámečník vyráží další pokus hostí, jeho svatyně se zdá býti dnes uzamčená na sedm západů.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 17:5
40:00
39:01
Začala poslední minuta prostřední části.
37:44
Habrnál zapomněl florbalku na zemi, naštěstí se rychle na své nadobíčko rozpomněl.
34:45
Zámečníkova maska pozorná.
34:31
Hosté ve slibné šanci nedokázali správně usměrnit skákající míček.
31:47
Nepříjemná žabka doskákala až k Zámečníkovi, ten si s ní poradil.
29:02
Šulc pouze do betonů hostujícho muže v masce.
27:02
Drongiho při pokusu zastavil krtek, hokejka však zůstala celá.
26:09
Vyslaný pas byl na Čechala až příliš dlouhý.
25:19
Dnešnímu utkání přihlíží 48 diváků.
22:06
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Ondřej Drong (2:0).
21:57
Prus je prvním úspěšným střelcem dnešního utkání díky střele z mezikruží.
21:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Martin Kutáček (1:0).
21:01
Křístek ani Drong se svými pokusy neuspěli a tak na první branku stále čekáme.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 11:4
20:00
18:57
Ani Hřivna ve slibné příležitosti nezamířil přesně.
17:10
Oba týmy střídají, na míčku domácí.
14:15
V obrovských šancích se teď zjevili Čechal i Matloch, brankáři jsou však zatím k nepřekonání.
13:27
Do branky si nenalezly cestu ani dva pokusy Fiedora.
12:50
Hosté přidali na důrazu a dostali se do několika zajímavých šancí.
11:25
Čechal vybojoval míček, ale nezakončil přesně.
10:10
Prvních 10 minut hry nám přineslo jen pramálo vzruchu, stav je proto stále bezbrankový.
08:11
Pajkrta skvěle vychytal Zámečník.
07:07
Střela Šulce si nenašla prostor mezi tyčema.
06:25
Hosté kontrují rychlým proitútokem, Zámečník pozorný.
05:29
Torpedo opět na polovině soupeře, kdy nebezpečně střílel Nivnický, Pecháček však nedokázal dorazit.
04:01
Backhandový pokus domácího Habrnála skončil jen na hrudi hostujícího gólmana.
03:06
Hosté se osvobozují výhozem přes všechny čáry.
02:28
Křístkovi příhru na Pruse dokázala zastavit hostující obrana.
00:42
Domácí tým Torpeda v první útočné akci na polovině soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Marek Svoboda, Daniel Kříž, Filip Pajkrt, Martin Smola
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Habrnál, Martin Šulc, Jan Fiedor, Josef Hřivna