2:1
- : -
FbC Plzeň

FBC Došwich Milevsko - FbC Plzeň 6:2
5. Jan Keyzlar, 17. Adam Černý, 31. Jan Keyzlar, 39. Martin Dolejš, 44. Jan Keyzlar, 46. Martin Dolejš - 9. Tomáš Holeček, 53. Filip Nový; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 15 - Matouš Eret 17; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí V. Michálka: Dnešní zápas jsme odehráli v hodně mladé sestavě a bylo to znát. Hráči Milevska nám dali lekci z produktivity. Bohužel, se nám nepovedlo naprosto nic a naší beznaděj jsme prohloubili dnešním utkání. Někteří hráči od nás se musí zamyslet nad svým fungováním. Moc děkuji soupeři za zápas a přeji mu hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
Komentář trenéra domácích J.Hrůzy: Dnes nám fungovala kombinace a hráli jsme hodně aktivně na balonku, což bylo dobrým základem dnešního výkonu. Chtěl bych pochválit všechny hráče za jejich přístup a poctivé plnění rolí. Děkuji soupeři za hru a hojnému počtu divákům, kterým jsme doufám dnes zajistili hezký sportovní zážitek s vítěznou tečkou.
59:05
Dvořák skvěle zasahuje a Milevsko si kráčí pro 3 body.
58:20
Dolejš ze vzduchu střílí vedle.
55:35
Domácí kontrolují balonek a díky nedovolenému zákroku budou rozehrávat z útočného rohu.
52:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Jan Šůs (6:2).
52:28
Přesnou střelou využívá přesilovku Nový, asistoval Šůs. Milevsko 6:2 Plzeň
51:57
Vyloučen hráč Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
51:57
Po dalším faulu uvidíme dvojnásobnou přesilovku pro Plzeň.
50:26
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra na zemi.
50:26
Staněk bohužel hraje i na zemi. Další přesilovka pro Plzeň.
49:20
Viděli jsme první střelu hostů ve třetí třetině, spolehlivě ji kryje Dvořák.
45:46
Timeout FbC Plzeň
45:46
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Jan Keyzlar (6:1).
45:46
Pavouk už nebydlí! Pavučinu v levé šibenici vymetá Dolejš, asistence Keyzlar. Milevsko 6:1 Plzeň
43:41
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Martin Dolejš (5:1).
43:41
Krásnou kombinaci domácích zakončuje do prázdné brány Keyzlar a dovršuje tak svůj hattrick! Stav utkání Milevsko 5:1 Plzeň.
40:05
První střela třetí třetiny a hned nám zvoní tyč. Strouhal pohledem kontroluje strop haly.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí 7, Hosté 3
38:26
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Adam Černý (4:1).
37:25
Nyní uvidíme po faulu na Stráňku i přesilovku Milevska
37:24
Vyloučen hráč Tomáš Páník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení.
36:00
Přesilovka hostí zůstává nevyužita i díky skvělé práci obránců, kteří blokují střely jako o život.
33:44
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
33:44
Po sekání od Dolejše dostávají hosté výhodu přesilové hry.
32:44
Po skvělém napadání trefuje Bečka tyč.
30:49
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Keyzlar bez asistence (3:1).
30:49
Keyzlar svým důrazem před bránou zvyšuje na 3:1 pro domácí.
27:20
Černý těsně míjí bránu.
24:12
Hra se stále přelévá, ale tempo se zvyšuje.
21:40
Také domácí chtějí hrát, střela od Plochy ale končí pouze na boční síťce.
20:14
Skvělý zákrok Dvořáka, který svým zákrokem odráží počáteční nápor hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí 9, Hosté 6.
16:49
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Martin Dolejš (2:1).
16:48
Krásná kombinace Dolejše s Černým končí brankou. Milevsko se ujímá vedení 2:1.
16:12
Vyloučen hráč Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
Výborný zákrok milevského brankáře drží vyrovnaný stav utkání.
14:09
Hosté jsou více na balonku, ale domácí pomáhají Dvořákovi skvělými bloky.
10:34
Po přihrávce Černého bohužel Bečka netrefuje správně.
08:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček bez asistence (1:1).
08:15
Holeček využívá více prostoru na hřišti a přehazuje Dvořákovo rameno. Milevsko 1:1 Plzeň
07:43
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
07:43
Také domácí si zahrají ve čtyřech hráčích. Po sekání si jde sednout Trojáček.
06:27
Vyloučen hráč Ondřej Kůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:27
Máme tu první vyloučení, Kůs příliš aktivně bránil ve výhozu Dvořákovi a odpočine si dvě minutky na trestné lavici.
04:35
04:34
Po výborné přihrávce od Martina Dolejše trefuje prázdnou klec Keyzlar...Milevsko 1:0 Plzeň
03:43
Za domácí střílí jako první Černý, Eret kryje.
02:27
První pokus hostů, ale Dvořák neomylně zasahuje.
00:01
Úvodní buly pro hostující, ale domácí je drží dobrým tlakem na obranné polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Jan Šůs, Tomáš Páník, Pavel Hromádka, Filip Nový, Jaroslav Konopík
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Kryštof Süsmilich, Matěj Stráňka, Václav Strouhal, Adam Černý, Vojtěch Bečka
00:00
Vítejte na odpoledním utkání KB Ligy juniorů v Milevsku. Dnes nás čeká zápas mezi domácím Došwihem a FbC Plzeň.