5:4
5:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Kanonýři Kladno 12:5
8. David Pilík, 16. Matouš Bešta, 25. Tomáš Vlček, 30. Matouš Bešta, 36. Petr Pacanda, 36. Adam Hašek, 39. Filip Blažek, 45. Filip Blažek, 50. Tomáš Vlček, 50. Šimon Jonáš, 51. Ondřej Kuhajda, 55. Šimon Jonáš - 19. Filip Sochor, 26. Vojtěch Balvín, 28. Vojtěch Pfaur, 31. Matěj Vencl, 35. Filip Sochor; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 5 + Matěj Soukup 5:4; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Martin Klán 19 - Radek Veselý 24; po třetinách: 2:1, 5:4, 5:0;
60:00
Střely na branku: domácí - 11, hosté - 6
60:00
Komentář hostujícího trenéra Buka: Do stavu 5:4 jsme dokázali kvalitně rozehrávat a tvořit si šance, ale bohužel jejich proměňování nám dělá dlouhodobě problémy. Sráželi nás vlastní přesilovky a nedůraz kolem brankoviště. Moc řešíme stav zápasu, rozhodčí a málo hru, kterou můžeme ovlivnit, proto dostáváme dvoj/trojgóly.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Výsledek super, hra dopředu se nám dnes celkem dařila, i když někteří hráči dokáží pohrdnout prázdnou brankou. Srážela nás četná a zbytečná vyloučení, která nás paradoxně nakopla k týmovému výkonu. Jsem rád za super zapojení všech 19 hráčů na soupisce. Soupeři děkuji za zápas, pořadateli za perfektní službu a hráčům za výkon.
60:00
58:37
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Jonáš, asistoval Patrik Med (12:5).
52:14
Vyloučen hráč Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
51:09
Timeout Kanonýři Kladno
50:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Matěj Soukup (11:5).
49:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Jonáš, asistoval David Pilík (10:5).
49:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Ondřej Kuhajda (9:5).
45:12
Vyloučen hráč Tomáš Suchý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
44:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jakub Mikolášek (8:5).
40:26
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 14, hosté - 10
40:00
38:00
36:12
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
35:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek z trestného střílení (6:5).
35:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval Adam Hašek (5:5).
34:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Sochor, asistoval Matyáš Pros (4:5).
31:27
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl, asistoval Matěj Stůj (4:4).
29:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Hynek Mošna (4:3).
27:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur bez asistence (3:3).
25:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Matyáš Pros (3:2).
24:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Tomáš Suchý (3:1).
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 10, hosté - 8
20:00
19:23
Vyloučen hráč Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 5 minut za hrubost.
18:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Sochor, asistoval Matyáš Bachmaier (2:1).
15:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (2:0).
12:48
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
12:48
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
07:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Adam Stejskal (1:0).
05:19
Vyloučen hráč Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Filip Molhanec, Vojtěch Novák, Milan Všetečka, Vojtěch Pfaur, Matyáš Bachmaier
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Klán; hráči v poli: Matouš Bešta, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Hynek Mošna, Jakub Mikolášek