0:3
1:10
- : -

Florbal Primátor Náchod - Bulldogs Brno 2:16
3. Filip Pajkrt, 45. Tomáš Poupa - 12. Radek Novotný, 12. Ondřej Tomík, 17. Jan Černovický, 28. Tibor Taibl, 32. Oliver Gold, 39. Radek Novotný, 43. Radek Novotný, 47. Oliver Gold, 49. Radek Novotný, 51. Rudolf Brucháček, 53. Tomáš Jedlička, 55. Filip Antel, 56. Oliver Gold, 58. Michal Rada, 58. Oliver Gold, 59. Filip Antel; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 27 - Jakub Flek 17, Jakub Vizina 2; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:10;
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Kyzlinka: Předem děkuji domácím, že začátek utkání byl ve 20,00 i když hala byla volná minimálně už v 18,00. Celý zápas jsme hráli tak jak jsme si řekli a kontinuelně navyšovali skóre. Výsledek odpovídá tomu co se dělo na hřišti. Děkuji hráčům za výhru.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: "Další těžké utkání, které odehrál náš tým. Skok z regionální soutěže kde jsme se potkávali s týmy nízké úrovně je velký. Kluci se ze soutěží perou statečně a každý zápas je mnohé naučí. Velmi si vážíme přístupu hráčů, kteří bojují za tým a za klub. Veříme, že tato cesta nám přinese úspěch, ne zítra ale v budoucnu. Taky moc děkujeme za podporu rodičům a fanouškům."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 3:18
60:00
58:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Jakub Ondrák (2:16).
57:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Antonín Lavička (2:15).
57:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Rada, asistoval Jakub Ondrák (2:14).
55:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Jan Kramář (2:13).
54:27
Vyloučen hráč Vojtěch Prouza družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
54:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Dominik Sláma (2:12).
52:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Dominik Sláma (2:11).
52:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Vizina družstva Bulldogs Brno
50:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Rudolf Brucháček, asistoval Jan Černovický (2:10).
48:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Radek Novotný, asistoval Jan Kramář (2:9).
46:58
44:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Daniel Kříž (2:7).
42:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Radek Novotný, asistoval Michal Rada (1:7).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 6:13
40:00
38:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Radek Novotný, asistoval Jan Černovický (1:6).
34:07
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
31:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Tomáš Jedlička (1:5).
30:45
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
27:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tibor Taibl, asistoval Jan Kramář (1:4).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 8:12.
20:00
16:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Černovický, asistoval Rudolf Brucháček (1:3).
11:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Tomík, asistoval Oliver Gold (1:2).
11:33
02:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Pajkrt, asistoval Marek Svoboda (1:0).
01:59
Vyloučen hráč Rudolf Brucháček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Ondřej Tomík, Jan Černovický, Antonín Lavička, Oliver Gold, Tomáš Jedlička
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Michael Havran, Martin Brejtr, Daniel Kříž, Martin Smola