3:2
3:2
- : -

Florbal Chomutov - FBC Štíři Č. Budějovice 9:8
6. Ondřej Vršata, 17. Ondřej Halej, 17. Daniel Kellermann, 27. Jakub Holovej, 37. Petr Švehla, 38. Daniel Kučera, 45. Daniel Kučera, 47. Ondřej Soukup, 59. Ondřej Halej - 2. Daniel Drobiš, 7. Dominik Konopa, 11. Tomáš Hanák, 19. Jan Gucko, 31. Tomáš Hanák, 35. Vojtěch Motz, 43. Patrik Holý, 59. Radim Hrouzek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 7 + Martin Bocian ČK3 + Marek Najman 5:4; využití: 1:2; diváků: 88; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 28 - Vojtěch Graman 31; po třetinách: 3:4, 3:2, 3:2;
60:00
59:59
Střely po třetí části Chomutov 15, České Budějovice 12.
59:59
Komentář trenéra hostů Jana Králíka: dnes velice nepovedené utkání z naší strany, velice špatná a nekompaktní hra do obrany, nevyužité přesilovky. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
59:59
Komentář vedoucího týmu domácích Martina Haleje: Děkuji hráčům za bojovný výkon. Děkuji soupeři i divákům. A přeji šťastnou cestu soupeři.
59:58
Florbal Chomutov předvedl opravdu nadlidský výkon, když ubránil oslabení do konce utkání a tím zvítězil v tomto zápase o jeden gól.
58:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radim Hrouzek, asistoval Jan Morávek (9:8).
58:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Kučera (9:7).
58:19
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:10
Štěpánek Jan vychytal již tři střeli při dvojitém oslabení.
56:31
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
56:31
Vyloučen hráč Marek Najman družstva Florbal Chomutov na 5 minut za nesportovní chování.
56:31
Vyloučen trenér Martin Bocian družstva Florbal Chomutov do konce utkání.
56:00
Štíři si snaží prorazit cestu v šesti.
54:22
Neúprosná obrana domácích nedovoluje Budějovicím proměnit střelu v gól.
52:43
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:22
Oba týmy přitvrzují, když času už mnoho není.
51:00
Strkaná před Budějovickou brankou.
49:50
Graman vyráží míček při přesunu k tyčce.
48:19
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
46:53
Po návratu do hry Kučera Daniel okamžitě nahrává na gól.
46:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Daniel Kučera (8:7).
45:40
Chomutov při oslabení chytil elán a jsou více nabuzení než doposud zápasu byli.
44:46
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
44:08
Ihned po rozehrávce Štíři pálí na bránu, brankář brankou vyráží míček.
44:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (7:7).
43:13
Soukup byl švihnut do hlavy, mužně vstává ze země a je připraven jít opět do hry.
42:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý bez asistence (6:7).
40:38
Hanák stojí sám před bránou a trefuje brankáře.
40:00
40:00
39:59
Střeli na bránu po druhé hrací části: Chomutov 14, České Budějovice 11.
38:43
Müller prudce střílí, bohužel nad bránu.
37:45
Vyloučen hráč Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
37:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Matyáš Müller (6:6).
36:55
Opravdu krásný gól z úhlu střílí Petr Švehla.
36:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kellermann (5:6).
35:49
Míček skáče před gólovou čárou, Štěpánek skočil za sebe a zalehl ho.
34:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vojtěch Motz, asistoval Radim Hrouzek (4:6).
34:05
Štíři se dostávají do protiútoku.
32:58
Další neuvěřitelný zákrok Štěpánka.
32:21
Chomutov rozehrává standardní situaci před bránou.
30:55
Holovej nahrává na beka skrze tři soupeře.
30:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák z trestného střílení (4:5).
29:51
Kučera trefuje svého spoluhráče Soukupa do obličeje.
28:40
České Budějovice též úspěšně ubránili branku při oslabení.
28:00
Graman vyráží míček až za mantinel.
26:23
Vyloučen hráč Vojtěch Motz družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
26:03
Brankáři se nepodařilo chytit míček a mezi vlastníma nohama si dává vlastní gól.
26:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Matyáš Rauscher (4:4).
24:40
I po úspěšně ubráněném oslabení, si Chomutov zahraje další dvě minuty ve čtyřech.
24:25
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vražení zády.
23:10
Chomutov úspěšně nepouští České Budějovice ke střele.
22:28
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
21:51
Chomutov zatlačuje na moment své soupeře.
20:01
Jako první se v druhé třetině do útoku dostávají Štíři.
20:00
20:00
19:59
Střely po první části: Chomutov 11, České Budějovice 13.
18:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Gucko, asistoval Tomáš Hanák (3:4).
18:36
Míček přeskakuje čepel Kučerovi a ten tím pádem minul prázdnou branku.
17:35
Vyloučen hráč Patrik Karger družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
16:46
Další brankou rychle navazuje Daniel Kellermann se svojí střelou tahem z výběhu.
16:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Petr Švehla (3:3).
16:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Matyáš Müller (2:3).
15:38
Kučerovi se nezdařila střela a nechává míček za sebou.
14:30
Vyloučen hráč Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
13:32
Štěpánek chytá míček do rukou.
12:55
Chomutov se nemůže protlačit na útočnou polovinu.
10:22
Chomutov zvoní na tyč.
10:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Michal Tibitancl (1:3).
08:36
Chomutov hraje v oslabení, přesto se tlačí do útoku a nepoddává se soupeři.
07:18
Vyloučen hráč Patrik Karger družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Konopa, asistoval Daniel Drobiš (1:2).
05:48
Míček doskákal k brance a proklouzl pod rukou brankáři.
05:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Matyáš Rauscher (1:1).
04:30
Fořt neproměňuje po uvolnění.
02:24
Kučera střílí nad branku.
01:47
Hra byla náhle pozastavena, osvětlení haly kolísá.
01:05
Po uvolnění běžel Drobiš sám na bránu a rychle prohodil gólmana.
01:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (0:1).
00:27
Štěpánek Jan si připisuje první zákrok.
00:01
První buly zápasu vyhrávají Štíři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Daniel Drobiš, Jan Gucko, Jan Morávek, Dominik Konopa, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Matyáš Müller, Jakub Pavuk, Ondřej Halej, Daniel Kučera, Ondřej Soukup