6:1
4:1
- : -

Kanonýři Kladno - FBC Došwich Milevsko 14:3
4. Filip Molhanec, 11. Vojtěch Balvín, 18. Filip Molhanec, 20. Matěj Stůj, 23. David Burda, 26. Vojtěch Balvín, 27. Milan Všetečka, 30. Vojtěch Novák, 30. Vojtěch Balvín, 31. David Burda, 42. Vojtěch Novák, 48. Vojtěch Novák, 55. Vojtěch Balvín, 60. Matyáš Bachmaier - 13. Adam Černý, 30. Adam Černý, 59. Adam Černý; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Radek Veselý 10, Aleš Rudovský 3 - Miloš Kahoun 13; po třetinách: 4:1, 6:1, 4:1;
60:00
59:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 10:7.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Buka: Celý zápas jsme hráli rychle a s chutí po gólech a byli produktivní.
59:59
Komentář hostujícího trenéra Hrůzy Jaromíra: Příšerný výkon. První třetinu jsme proseděli asi ještě v autobuse. soupeřův pohyb nám dělal obrovské problémy. Děkuji soupeři, pořadatelům a divákům.
59:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Matěj Stůj (14:3).
58:24
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Vojtěch Bečka (13:3).
54:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval David Burda (13:2).
52:21
Trefená tyč Kladenské brány.
47:27
Střídání brankáře. Nový brankář Aleš Rudovský družstva Kanonýři Kladno
47:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Mikuláš Plášek (12:2).
41:16
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině dopadly v poměru 9:5.
30:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda bez asistence (10:2).
29:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín bez asistence (9:2).
29:35
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Miloš Kahoun (8:2).
29:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Vojtěch Pfaur (8:1).
27:37
Vyloučen hráč Patrik Plocha družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost.
26:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Matěj Stůj (7:1).
25:01
Timeout FBC Došwich Milevsko
25:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Milan Všetečka (6:1).
22:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda, asistoval Matěj Stůj (5:1).
22:29
Burda trefil nádherné víko a zvyšuje vedení Kladna.
21:07
Veselý pozorný při střelbě Bečka.
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadly střely v poměru 8:4.
19:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Vojtěch Balvín (4:1).
19:49
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nesportovní chování.
19:31
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
19:31
Vyloučen hráč David Burda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Matyáš Bachmaier (3:1).
15:20
Kahoun byl pozorný proti střele Balvína a vyráží helmou.
12:04
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý bez asistence (2:1).
12:04
Černý přesnou střelou pod horní tyčku dává parádní gól.
11:22
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
10:18
08:10
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
06:44
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:47
03:26
Vyloučen hráč Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
00:31
Po přihrávce Pfaura zakončoval těsně vedle brány Bachmaier.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Matěj Stráňka, Kryštof Süsmilich, Václav Strouhal, Adam Černý, Vojtěch Bečka
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Filip Molhanec, Vojtěch Novák, Mikuláš Plášek, Vojtěch Pfaur, Matyáš Bachmaier