1:4
4:4
- : -

Sokol Pardubice - VŠO FLORBAL CHODOV 6:12
16. Michael Souček, 29. Michal Smola, 42. Lukáš Kučera, 45. Jiří Kohoutek, 50. Patrik Bartoš, 60. Patrik Bartoš - 7. Jiří Koklar, 13. Martin Fenik, 17. Martin Fenik, 18. Ivan Pergler, 23. Jiří Koklar, 32. Patrik Chládek, 34. Sebastian Maxa, 38. Jiří Lebeda, 52. Petr Majer, 53. Patrik Chládek, 54. Radim Slunečko, 55. Jakub Adam; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Matěj Denemark 49 - Jan Hartman 18; po třetinách: 1:4, 1:4, 4:4;
60:00
Počet střel celkem: Domácí - 24, Hosté - 61
60:00
Komentář trenéra hostí - Ondřej Neuman: "Dnes jsem vesměs spokojen. Hrálo se podle našeho tempa - když jsme byli důslední, mělo to dobrý rytmus i produktivitu. Jakmile jsme povolili, soupeři jsme umožnili návraty do zápasu. Mělo to dobré tempo, jsme rádi za výhru."
60:00
Komentář trenéra domácích: Bohužel jsem udělali strašně moc chyb v útočným pásmu a z toho praměnily brejkové situace, které Chodov trestal. Celkově ale dobrej zápas v dobrým tempu. Díky všem za utkání, Chodovu sportovně gratuluji a šťastnou cestu domů.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Domácí - 12, Hosté - 21.
60:00
59:14
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Bartoš, asistoval Petr Kučera (6:12).
59:14
Tak na závěr Bartoš opět napřáhl od půlky a ukázal že vymetet pavučinky mu fakt jde, bohužel na výsledku to moc nezmění...
57:44
Dobrý blok A. Kučery, který se nám také objevil v zápase během 3. třetiny.
56:36
Nyní si i Hartman sáhl na balonek, dobrý zákrok proti Kučerovi L.
55:35
Ale nebezpečnější zatím i v oslabení chodovští..
55:23
Vyloučen hráč Martin Brhlík družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
55:23
Alespoň šance na zmírnění skóre.
54:18
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Adam, asistoval Martin Fenik (5:12).
54:18
Tak to už je pro domácí kruté...Chodov si otevřel exhibici.
53:37
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Petr Majer (5:11).
52:48
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Chládek, asistoval Jiří Koklar (5:10).
52:48
A další gól z dorážky...
52:10
A Chodov pokračuje v tlaku, teď měl Denemark dost štěstí.
51:08
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Ivan Pergler (5:9).
51:08
Time-out se zřejmě vyplácí, rychlá akce a Denemark byl tváří v tvář Majerovi bezmocný.
50:57
Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
50:30
A už to mohlo být o dvě, Czeszewski sám na brankáře a ani potom Kohoutek však neuspěli.
49:58
49:58
Wow, tak tady to lítá! Další šílená petarda od půlky přímo pod víčko a už je to jen o 3 branky. Nutno poznamenat, že Sokol jednoznačně přidal na důrazu oproti prvním dvoum třetinám.
48:06
Petržela měl obrovskou šanci v oslabení, ale Hartman odolal, pardubičtí už jsou ale v 5.
47:13
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:31
A ani tentokrát se nenechal Denemark oklamat!
46:30
Trestné střílení družstva VŠO FLORBAL CHODOV neproměnil Jiří Lebeda.
46:30
Neskutečný zákrok Vernera na brankové čáře a další trestné střílení pro Chodov.
46:02
Chodovští možná trochu znervozněli a opět je na hřišti spousta pošťuchování.
44:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Marek Macek (4:8).
44:32
Kapitán Jirka Kohoutek!!!! Neskutečná raketa z půlky!
44:08
Ačkoliv Hartman spadl jako pytel brambor, tak Kučera nebyl schopen umístit svůj pokus do horní části branky.
42:50
Backhandový kros Petržely našel pouze Fenika a ten sbírá cenné vteřinky za sokolskou brankou.
42:21
Vyloučen hráč Ondřej Novotný družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:21
A přesilovku si zahrají i pardubáci.
41:02
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval David Petržela (3:8).
41:02
Nedáš - dostaneš, Chodov neuspěl v brejku 2 na 0, naopak Kučera L. se na druhé straně nemýlil.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 4, Hosté - 21.
40:00
39:52
Asi nepochopím jak mohla rozehrávka domácích na útočné polovině skončit jedinou nahrávkou brejkem 2 na nikoho pro Chodov, ale naštěstí třetina končí pouze šestibrankovým rozdílem.
39:21
A opět Lebeda sám na středu, tentokráte mířil do břevna.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:09
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Radim Slunečko (2:8).
37:09
A trochu se nám to tu zvrtává, jednoduchý průnik na střed a vingl...
36:30
Chodov stále drží otěže zápasu pevně ve svých rukách.
33:54
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Jakub Adam (2:7).
33:54
A další rychlá kombinace Chodova....
33:45
A opět Lebeda na brankovišti, pojďme tomu Denemarkovi pomoct..
31:30
31:30
Ale teď opět nechali Chládka dorážet asi 10x na brankovišti a ten už nemohl nedat.
30:57
Pardubičtí vystrkují růžky, joo, kdyby Novák neměl takové problémy s koncovkou...
28:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Tomáš Číhař (2:5).
28:42
Ale teď už domácí uspěli, Smolova skrytá pumelice doletěla až hostující svatyně.
27:48
Novák teď po dlouhé době prověřil Hartmana.
26:14
Utkání se začíná drobně přiostřovat a můžeme vidět několik slovních potyček.
25:36
Denemark i s pomocí tyček stále drží.
24:14
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
24:14
Czeszewski se naprosto zbytečně ohnal po odpískání a Chodov má možnost přesilovky.
22:52
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Patrik Chládek (1:5).
22:52
Hosty nemusí neproměněný nájezd mrzet, protože po Mackových problémech se stabilitou trestá Koklar.
22:41
Trestné střílení družstva VŠO FLORBAL CHODOV neproměnil Ivan Pergler.
22:41
Po zásahu Smoly v malém brankovišti se pojede trestné střílení.
20:38
Na začátku třetiny opět čarují brankáři.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí - 8, Hosté - 19.
20:00
19:41
Pardubičtí by měli především zapracovat na důrazu, Denemark opět musel likvidovat střelu i následné dorážky.
18:15
A mohlo být veseleji, ale Novák nedokázal dorazit balonek kutálející se po brankové čáře.
17:35
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jiří Lebeda (1:4).
17:35
A Chodov pokračuje v nadvládě, Pergler mířil ukázkově na zadní, 20 nad led.
16:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Sebastian Maxa (1:3).
16:51
Opět důrazní hráči hostí dotlačili balonek za Denemarka snad silou vůle.
15:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michael Souček bez asistence (1:2).
15:44
Souček nyní využil zaváhání obrany a v úniku snižuje na rozdíl jediné branky.
15:30
Zvoní tyč!
13:20
Teď i velké šance na straně Pardubic, ale Sákra ani Číhař neuspěli.
12:34
12:34
Fenikův únik nejprve překazil Denemark, ale na dorážku už stačit nemohl.
12:02
Chodov pokračuje v tlaku, ale obrana v čele s Denemarkem odolává.
09:28
Číhař teď svoji přihrávkou spíše vybil Czeszewského, než aby mu umožnil zakončit.
08:09
Chodov je momentálně lepším týmem na hřišti a obránci se mají co otáčet.
06:48
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Aleš Weigner (0:1).
06:48
Nyní však už byl Denemark bezmocný proti rychlé kombinaci hostů.
06:31
Nyní vidíme excelentní představení brankářů, na obou stranách rychlý brejk končí pouze na mužích v maskách.
04:48
Vycházející hvězdě našeho A týmu Davidu Žáčkovi se líbí jak hra plyne.
03:56
A na druhé straně dvakrát výtečný Denemark.
03:12
Standartka domácích nadělala Chodovu problémy, ale Sákra trefil pouze Hartmana.
02:13
A nyní už se dočkáváme tzv. "kliček na vzduch" od Filipa Nováka.
01:21
Utkání začíná celkem aktivně, Chodov se snaží procpat do zakončení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Kryštof Valenta, Jakub Adam, Matěj Duda, Sebastian Maxa, Martin Fenik
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jiří Kohoutek, Filip Novák, David Petržela, Marek Macek, Lukáš Kučera
00:00
Vážení fanoušci, vítejte u online přenosu ze zápasu 13. kola KB ligy juniorů kde se utká domácí Sokol Pardubice s protivníkem z pražského Jižního města a to Chodova.