2:1
0:4
- : -

BLACK ANGELS - Technology Florbal MB 6:7
5. Dominik Janda, 13. Matouš Burian, 14. Jakub Vávra, 19. Tomáš Čáslava, 21. Matouš Burian, 35. Matouš Burian - 12. Jan Zoufalý, 16. Daniel Goll, 24. Jan Zoufalý, 43. Daniel Goll, 45. Marek Korych, 46. Sebastián Šlechta, 60. Sebastián Šlechta; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jiří Procházka 21 - Marek Macík 23; po třetinách: 4:2, 2:1, 0:4;
60:00
střely třetí třetiny 7:7. Celkově 29:28.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Škoda takhle ztraceného zápasu. Ne vždy vyhrává lepší tým. V závěru nám vázla koncovka a štěstí se přiklonilo na stranu hostí. Děkujeme za zápas,
60:00
Komentář trenéra hostů pana Šáchy: Věděli jsme, že dnes bude velmi důležitý vstup do zápasu. Ten se nám bohužel díky naší nedisciplinovanosti nepovedl, ale zlepšeným výkonem v druhé a třetí třetině jsme ztrátu dohnali. Dnes jsme hráli proti velmi kvalitnímu soupeři, ale nemyslím si, že bychom na hřišti byli horším týmem. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Je hotovo domácí padli.
59:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Filip Kučera (6:7).
58:30
Utkání nám směřuje do prodloužení, uvidíme jestli z některých týmu dokáže do konce třetí třetiny dát gól a rozhodnout tak utkání.
57:32
Čejka nesmyslně nahrál brankáři hostí, který vyhodil našel Kučeru, který naštěstí pro domácí minul.
57:00
Kapitán hostů nyní naštěstí pro domácí jen do dřevna.
56:00
Martin Obuškevič přestřeluje.
55:31
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
55:30
Filip Kučera nyní vyloučen za držení a domácí tým má tak velkou příležitost rozhodnout utkaní.
54:55
Domácí tým je nyní frustrován a je horší než Boleslav.
53:32
Hra je vyrovnaná, obě strany se snaží urvat výhru pro svůj tým.
52:34
Čáslava nyní na dvakrát nepřekonal brankáře hostí.
50:10
Burián nyní skvěle vybojoval šanci na útočné polovině, ale ze standartní situace nic nebylo.
49:40
Boleslav vyrovnávací gól nakopl a jsou nyní lepší.
47:36
První chyba gólmana hostí a boleslav vyrovnává.
46:40
Nyní jasný faul na Obuškeviče a rozhodčí to neodpískal. Je mi Obucha líto.
45:32
Další střídaní domácí lajny dorostenců a zase gól hosté snižují na rozdíl jednoho golu.
45:01
44:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Daniel Goll (6:5).
42:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll, asistoval Marek Korych (6:4).
39:04
Druhá třetina nám míří ke konci a Black Angels má v těchto momentech navrh.
38:34
Jaroslav Verner nyní zablokoval šanci hráče hostů Kučery.
37:24
Trenér Mladé Boleslavi Lukáš Studený je hráč Black Angels.
36:30
Obuch na lavičce nasranej, že neni na hrišti.
34:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Dominik Janda (6:3).
34:56
Janda na Buriána a ten zvyšuje na 6:3
34:22
Procházka teď na několikrát vychytal šance Boleslavi.
30:16
Jarda "Pirát" Verner si organizuje hru.
29:22
Toto utkání sleduje pěkných 56 diváků.
28:12
Boleslav si v přesilovce 5:3 a v následné 5 na 4 vytvořili několik šancí, ale Jirka Procházka skvěle dnes chytá.
26:19
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
26:19
Tento faul jsem neviděl, ale Tomáš Čáslava je vyloučen na 2 minuty za hrubost.
25:55
Boleslav si v přesilovce moc šancí zatím nevytvořila.
24:50
Vyloučen hráč Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
24:50
Obušek nyní nervně sekl a měl by si uvědomit, že nehraje za chlapi, ale za juniory,
24:30
Štěpán Kostrhůn nervní na střídačce.
23:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Filip Kučera (5:3).
23:32
Obránci domácího týmu nechali Procházku na holičkách a Boleslav snižuje na 5:3.
22:39
Obušek vymíchal obranu předložil Čejkovi, ale Čejka skvěle vychytán Macíkem.
20:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Čáslava (5:2).
20:35
Burián svoje sólo nevyužívá.
20:01
Mates Boček po příjezdu s Ostravy, rovnou míří na trestnou za zdržování hry.
20:00
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely po první třetině 15:9
20:00
19:59
Zdá se mi, že tým domácích dokáže nyní využívat své šance, ale na balónku je lepší tým Boleslavi.
19:58
Souboj u mantinelu, po kterém spadlo asi pět mantinelů.
19:30
Veselý nyní zablokoval střelu hráče hostí,
18:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava bez asistence (4:2).
18:23
hráč Boleslavi neprošel přes Tomáše Čáslavu a ten střílí čtvrtý gól domácích
18:07
Burián zkouší prostřelit brankáře hostí z rohu, ale střílí jen do ochranné sítě.
15:21
Martin Obuškevič dneska nemá síly na rozdávání, zdá se mi, že po včerejším zápase v Ostravě je hodně unaven.
15:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll, asistoval Sebastián Šlechta (3:2).
15:17
Nahrávka ze strany na střed od Šlechty a Goll do pravého vinglu.
13:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Vávra, asistoval Tomáš Veselý (3:1).
13:30
Nejdříve Obuškevič namazal hráči hostí. Hráč hostů minul z následného brejku se trefuje Jakub Vávra.
12:42
12:42
Janda stříli, Burián doraží pod brankářem hostů.
11:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Sebastián Šlechta (1:1).
09:40
Vyloučen hráč Štěpán Merta družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
09:40
první náznak šance hostí a hned je z toho oslabení. Merta sekání
06:12
hostující tým v plném počtu. Druhá část přesilovky se obešla bez ohrožení brány
04:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominik Janda, asistoval Matouš Burian (1:0).
04:40
rychlé využití dvojnásobné přesilovky a ještě zbývá spousta času na druhe potrestání
04:12
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
04:12
Vyloučen hráč Štepán Švejda družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
01:45
První ohrožení brány hostí, ale Cejka se zatím jen zastřeluje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Ivo Žaloudek, Jaroslav Verner, Matouš Burian, Dominik Janda, Tomáš Čáslava