2:3
2:2
0:1

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Exelsior Havířov 5:6p
14. Jiří Löffelmann, 30. David Pilík, 35. Ondřej Kuhajda, 43. Ondřej Kuhajda, 59. David Pilík - 22. Tomáš Habrnál, 27. Tomáš Habrnál, 33. Tomáš Prus, 41. Tomáš Habrnál, 54. Ondřej Drong, 62. Jan Fiedor; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Klán 6, Daniel Dolák 12 - David Lipowski 22; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:2, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostů Michala Ondruše: Po náročné cestě jsme předvedli koncentrovaný výkon, kde jsme splnili to co jsme si řekli. Zápas jsme si zdramatizovali sami, měli jsme brát ještě o bod více. Děkuji soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích Jana Husáka: Nepříjemné utkání s tvrdým soupeřem. Dnes jsme se nedostali ke své hře a proto bereme jen bod. Přeji brzké uzdravení našemu zraněnému brankáři a děkuji za zápas svým slušným hráčům.
61:01
61:01
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Dominik Křístek (5:6).
61:00
Havířov na balonu, nešel do čtyř a dává gól.
60:25
Domácí ve čtyřech a dvě zblokované střely.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Plzeň 10, Havířov 6
60:00
59:55
Konrady mohl rozhodnout, ale bohužel netrefuje branku.
58:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval David Příhoda (5:5).
55:04
Vyloučen hráč Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:25
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
53:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Drong, asistoval Tomáš Nivnický (4:5).
53:24
Střela téměř z poloviny hřiště, chumel před brankou a je z toho gól..
52:38
Začíná se nám tu přiostřovat, souboje se dohrávají dost nesportovně.
48:40
Hašek vyslal dělovku, Lipowski vyráží.
47:46
Hosté v pěti
47:35
Soukup se rve před brankou co to jde, ale zatím neúspěšně.
46:09
Zkrácená přesilovka domácích, uvidíme co z toho bude
45:45
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
45:26
Další střelu vyráží Dolák na poslední chvíli kolenem.
44:48
Pěkná kombinace hostů, na konci opět Šurik, netrefuje bránu.
44:27
Šurik trefuje tyč
44:08
Vyloučen hráč Jan Myška družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:39
Tohle prostě ten kluk umí.. Konrady poslal Mikoláškovi přihrávku za bránou, rychlá stahovačka kolem tyčky a gól.
42:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Filip Konrady (4:4).
41:47
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Martin Kutáček (3:4).
40:36
Zajímavá situace, těžko popsatelná, míček v brankovišti nějak vypadl na hokejky havířovských.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Plzeň 9, Havířov 12
40:00
38:36
První lajna domácích obstřeluje branku hostů.
35:50
Za Lipowskim zvoní tyč.
34:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda bez asistence (3:3).
34:27
Kuhajda obral havířovský o balon a prostřelil vše co mohl.
33:46
Další situaci 2 na 1 vyřešil Dolák.
32:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Martin Šulc (2:3).
32:41
Těžko říct kde byli teď obránci, havířovský situaci 2 na 1 vyřešili s přehledem, Kuhajda v pozici beka neúspěšný.
31:45
Příhoda to zkoušel na Pilíka i podruhé, obrana Havířova nyní úspěšnější
29:46
29:45
Pilík výborně trefil nahozený balon od Příhody, backhandem ze vzduchu.. nádhera.
29:36
Fiedor v další šanci, Dolák úspěšný.
28:45
Prus prošel přes celé hřiště, připravil míček před prázdnou bránu Šulcovi, ten pro štěstí domácích netrefuje.
26:33
Co k tomu říct, vše jak přes kopírák.. vyloučený hráč, střelec i nahrávající. Ze střídačky domácích se jen ozvalo: "Úplně stejný gól do pr..."
26:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Daniel Matloch (1:2).
26:13
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
25:01
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Dolák družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
25:00
Klán odchází z brány se zraněním, doufejme, že nic vážného..
21:39
Moc nechybělo k druhému gólu Havířova, Prus ale netrefil Klánovo branku.
21:21
21:20
Míček se doklouzal až do branky
20:24
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
16:57
Šulc vyslal dělovou ránu na Klána, při následné rozehrávce Suchý obral havířovský o balon.
16:04
Konradyho střelu Lipowski vyrazil levačkou.
15:49
Soukup našel Mikoláška, který ze vzduchu trefil míček, bránu už nikoliv.
13:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Tomáš Suchý (1:0).
13:22
Suchý vyvezl míček přes celé hřiště, napálil do Löffelmanna a máme tu první gól.
11:59
Blažek křížem na Beštu, ten netrefil zařízení.
10:30
Na druhé straně ve velké šanci se řítil Kuhajda sám na Lipowskiho.
09:58
Šurik vyslal pozdrav Klánovi, ten bez problému chytá.
08:34
Sloup našel na středu krásně Kuhajdu, brankář Havířova byl ale úspěšnější.
06:40
Hosté v plném počtu
06:21
Domácí dobývají hostující branku, ale většina střel jde mimo.
04:40
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
03:53
Löffelmann na velkém brankovišti osamocen netrefil míček.
03:05
Domácí si zatím nevědí rady s obranným blokem Havířova.
02:10
V první velké šanci hostující Matloch, branku ale minul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Vojtěch Šveiger.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: David Lipowski; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Habrnál, Tomáš Prus, Martin Šulc, Josef Hřivna
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Klán; hráči v poli: Matouš Bešta, Matěj Soukup, Filip Blažek, Jakub Mikolášek, Filip Konrady