3:4
4:1
- : -

Kanonýři Kladno - FBC Štíři Č. Budějovice 12:6
1. Vojtěch Novák, 7. Lukáš Molhanec, 11. Filip Molhanec, 15. David Burda, 20. Vojtěch Novák, 33. Mikuláš Plášek, 35. Vojtěch Balvín, 37. Matyáš Bachmaier, 48. Milan Všetečka, 56. Matyáš Bachmaier, 57. David Burda, 57. Vojtěch Pfaur - 3. Daniel Drobiš, 22. Patrik Holý, 28. Daniel Drobiš, 30. Jan Gucko, 32. Tomáš Hanák, 53. Tomáš Hanák; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Radek Veselý 22 - Vojtěch Graman 32; po třetinách: 5:1, 3:4, 4:1;
60:00
59:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 14:9.
59:59
Komentář hostujícího trenéra Zelinky Tomáše: Dnešní utkání se nám nepovedlo. Dělali jsme základní chyby. Musíme hrát všechny třetiny jako tu druhou. Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Buka: Předvedli jsme dnes jen střípky toho, co opravdu umíme. Především jsme předržovali míčky a v obraně jsme nebyli kompaktní. Za víkend ale máme 6 bodů a 26 vstřelených gólů. Navíc jsme dnes ustáli soupeřovo vyrovnání na 5:5.
56:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Matyáš Pros (12:6).
56:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda, asistoval Lukáš Molhanec (11:6).
55:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Pfaur (10:6).
52:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Gucko (9:6).
51:35
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
47:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Matěj Stůj (9:5).
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině dopadly střely v poměru 19:12.
36:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Novák (8:5).
34:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Milan Všetečka (7:5).
32:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Vojtěch Pfaur (6:5).
31:47
29:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Gucko, asistoval Daniel Drobiš (5:4).
28:57
Timeout Kanonýři Kladno
27:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Gucko (5:3).
21:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval Radim Hrouzek (5:2).
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadly střely v poměru 11:7.
19:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Vojtěch Pfaur (5:1).
17:58
Vyloučen hráč Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
14:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda, asistoval Filip Molhanec (4:1).
10:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Milan Všetečka (3:1).
06:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Molhanec, asistoval Matěj Stůj (2:1).
02:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Vojtěch Motz (1:1).
00:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Matyáš Bachmaier (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Dominik Konopa, Tomáš Hanák, Daniel Drobiš, Jan Gucko, Jan Morávek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Filip Molhanec, Vojtěch Novák, Vojtěch Pfaur, Matyáš Bachmaier, Mikuláš Plášek