1:2
1:2
- : -

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 4:5
6. Jiří Kohoutek, 7. Petr Kučera, 34. Adam Šmíd, 47. Vojtěch Vlasák - 15. Daniel Martínek, 30. Daniel Goll, 33. Štepán Švejda, 50. Filip Kučera, 60. Marek Korych; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Martin Haleš 19 - Marek Macík 18; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:2;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Domácí - 8, Hosté - 9.
60:00
Počet střel celkem - Domácí - 22, Hosté - 24.
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas, kterému by více slušela remíza. Bohužel jsme v momentech, kdy jsme měli dát branku, selhali. Závěr zápasu jsme měli zahrát více zkušeně. Díky Bolce za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí (1.část): Souhlasím s trenérem domácích, dokonce si myslím, že soupeř byl dnes mnohem aktivnější. My jsme měli štěstí, že díky našemu výkonu v první třetině soupeř neodskočil o více branek.
60:00
Komentář trenéra hostí (2. část): Na druhou stranu, i přes to, že se nám dnes nedařilo technicky, jsme zvládli fungovat v obranných rolích a proměnit těžce vytvořené šance. Díky tomu jsme dnes šťastnějším týmem. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Nejlepším hráčem za tým domácích byl zvolen hráč číslo 17 Jiří Kohoutek.
60:00
Nejlepším hráčem za tým hostí byl zvolen hráč číslo 2 Zdeněk Vyhnánek.
60:00
59:59
Kaluža sice zachránil domácí před další vstřelenou brankou, nicméně na výsledku to nic nemění a Boleslav si odváží 3 body.
59:36
Timeout Sokol Pardubice
59:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Zdeněk Vyhnánek (4:5).
59:36
Rychlý přechod do útoku a už tak ztichlá hala ztichla ještě více.
58:44
Po tlaku druhé domácí formace nyní na balonku hosté.
58:00
Poslední dvě minuty, uvidíme zda-li některý z týmů roztříští vyrovnaný stav.
55:06
Na to že zbvýá 5 minut do kince tak stále nuda, nuda, šeď, šeď...
52:26
Další situace 3 na 1, ale Souček pouze do Macíka.
49:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Sebastián Šlechta (4:4).
49:52
Dva krosy přes celou šířku a máme vyrovnáno.
49:07
Další nevyužitá přesilovka navíc Vyhnánek ke konci utekl a ohrozil Haleše.
47:07
Vyloučen hráč Jan Zoufalý družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
47:06
Kohoutek a jeho parádičky na středu zastaveny nedovoleně a je tu další přesilovka.
46:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Dominik Czeszewski (4:3).
46:37
Wow! Vlasák teď předvedl perfektní obranný zákrok a získaný balon dokázal proměnit ve vedoucí branku!
44:52
Opět vidíme celkem nazáživnou část, proloženou pouze občasnými nepříliš nebezpečnými šancemi.
42:28
Hostující Vyhnánek právě zlomil svoji již druhou hokejku v tomto utkání.
41:09
Třetí třetina nám začala nevyužitou přesilovkou Sokola.
40:00
40:00
Nutno říci, že druhá třetina opět záživností připomínala zápasy hokejového Dynama, snad trenéři během přestávky naleznou ten správný recept na nabuzení svých svěřenců.
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 8, Hosté - 7.
40:00
39:09
Vyloučen hráč Sebastián Šlechta družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
39:09
Do brankáře se neseká, o tom se teď Šlechta jistě přesvědčil.
38:04
Opět ukázkově Haleš proti kombinaci Technologů.
37:18
Strašidelná rozehrávka domácích, kterou zachránil svým hvizdem rozhodčí, který odpískal Vyhnánkovi faul.
34:50
A následně Sákra místo vstřelení gólu postřelil Golla.
34:07
Petržela mohl převážit misky vah, ale zamířil pouze do břevna.
33:14
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Jiří Kohoutek (3:3).
33:14
Tak tohle vedení hosté dlouho neudrželi, Šmíd proniknul po mantinelu a konečně jsme se dočkali ukázky jeho kvalit.
32:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (2:3).
32:15
A z ničeho nic tu máme další boleslavský gól, bohužel jsem ho neviděl, ale Švejda určitě předvedl nějakou fintičku.
31:54
Stále čekáme na první gól pardubické první formace, ti teď pouze vybojovali standartku ze které Macek mířil pouze do tyče.
29:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll, asistoval Marek Macík (2:2).
29:00
Novák unikal sám na Macíka, ale horší řešení asi nemohl vymyslet a tak Macík sebral balonek, našel Golla a ten potvrdil staré dobré nedáš - dostaneš.
28:02
Pardubické první formaci dnes strašně odskakují balonky, k ohrožení branky nebylo ani blízko.
26:02
Vyloučen hráč Daniel Martínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
26:02
A přesilovku si vyzkouší i sokolíci.
25:31
Mému druhému kolegovi u stolku zapisovatelů Míšovi Puchnerovi se velmi líbí styl hry hostujícího kapitána Kárníka, který hraje "velmi úsporně".
24:45
Domácí nyní tlačí na trochu rozespalou boleslavskou obranu, Macík nyní musel řešit další závar na svém brankovišti.
23:06
Lukáš Kučera se dnes dle mého kolegy Lukáše Drahného nesetkal se střeleckou formou, jelikož již podruhé minul prázdnou bránu.
22:20
Ve stejné situaci jako té, která předcházela 2. gólu domácích se objevili Czeszewski s Macíkem, tentokráte však brankář hostí dokázal odkopnout míček a vyhnout se střetu.
20:30
A začínáme gólovou šancí pro domácího Kučeru L. kterého zastavil famózní Macík.
20:01
Doufejme, že druhá třetina nám nabídne zajímavější podívanou.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí - 6, Hosté - 8.
20:00
19:50
10 vteřin do konce ještě měli boleslavští zajímavou standartku, ale Haleš s přehledem řeší a třetina končí s jednobrankovým rozdílem.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny, na hřišti se toho opět moc neděje, což lze vyčíst i z počtu zpráv na online.
17:27
Dobrý zákrok Haleše následovalo přečíslení Sokola, které končí opět v rohu.
14:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Filip Kučera (2:1).
14:50
Jen co jsem dopsal předchozí zprávu dorazil Martínek Kučerovu dalekonosnou střelu a znehodnotil má slova.
14:18
Přesilovka Boleslavi zatím nemastná neslaná, ani ještě nezakončili.
13:18
Vyloučen hráč Patrik Bartoš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
13:18
Bartoš zhatil gólovou šanci Martínka a odpyká si 2 minutky u nás u stolku.
12:48
Neskutečný Haleš nyní zlikvidoval povedenou akci hostí, kteří ukazují, že také umí vystrčit růžky.
09:38
Z nudy nás vytrhla akce pardubických, opět ale skončila překombinovaná v rohu.
08:06
Nemám o čem moc psát, utkání se nám uklidnilo a tak aspoň zdravím hráčky Tigers na Lanzarote.
06:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Kučera, asistoval Dominik Czeszewski (2:0).
06:18
Po srážce hostujícího golmana s Czeszewskim zívala před sokolíky prázdná brána a už je to o dvě branky.
05:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek bez asistence (1:0).
05:17
Kohoutek nyní natáhl a propálil vše co mu stálo v cestě. Tento úspěch jistě udělal radost jeho početnému dívčímu fanclubu.
03:31
Dobrý průnik Součka a následně na druhé straně Švejdy, ale oba brankáři úspěšní.
02:46
Pardubičtí v brejku 3 na 1 chtěli vykoupat Macíka, ale nepřesnou přihrávkou vykoupali pouze sami sebe.
00:29
Nutné zmínit, že utkání se i vzhledem k netradičnímu času nemůže chlubit velkou diváckou účastí, hraje se ve velmi komorní atmosféře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jiří Kohoutek, Adam Šmíd, Filip Novák, Lukáš Kučera
00:00
Vážení fanoušci, vítejte na utkání 14. kola KB ligy juniorů mezi domácím Sokolem Pardubice a hosty z Mladé Boleslavi.