2:5
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - PANTHERS OTROKOVICE 5:11
5. Filip Konrady, 31. Matěj Soukup, 40. Jiří Löffelmann, 50. Tomáš Vlček, 52. Jakub Mikolášek - 3. Jakub Zdražil, 8. Michal Samohýl, 18. Jakub Haša, 30. Jakub Haša, 32. Jakub Haša, 37. Michal Kundrata, 38. Jakub Haša, 39. Jakub Haša, 41. Michal Kundrata, 51. Jan Hrtús, 53. Michal Kundrata; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Dolák 18 - Matěj Kubíček 29; po třetinách: 1:3, 2:5, 2:3;
60:00
Střely ve 3.třetině: Plzeň 13, Otrokovice 12
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Husáka: Neodehráli jsme úplně špatné utkání, soupeř je velmi dobře takticky vyspělý a dokáže trestat veškeré chyby, které jsme mu dnes připravili. Ztroskotali jsme na kvalitě zakončení, příležitostí bylo dost, ale branek jsme dali žalostně málo i přičiněním skvělého gólmana Otrokovic. Díky za zápas a pohodovou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Ondrouška: Dnešní zápas jsme nic nepodcenili a podali jsme od začátku dokonce takticky soustředěný výkon. Díky soupeři za utkání.
60:00
59:46
Pacanda s Kuhajdou šli na jednoho otrokovického obránce, ale Haša ukázal že umí nejen dávat góly, ale i bránit.
59:19
Vyloučen hráč Jan Myška družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
59:18
A ještě uvidíme přesilovku.
59:03
Poslední minuta, hosté se stále tlačí do zakončení.
58:22
Hosté v pěti.
56:21
Vyloučen hráč Jakub Haša družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
54:57
Jonáš v úniku, backhandem neúspěšný.
53:54
Vyloučen hráč David Pilík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
52:09
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Haša (5:11).
51:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Tomáš Vlček (5:10).
51:01
Kluci se ale nevzdávají. Mikolášek krásnou střelou snižuje.
50:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Radim Jančík (4:10).
50:33
Střela z první z velkého brankoviště, hráč mezi čtyřmi slávisty a je tu desítka..
49:54
Dolák vychytal Hrtúse, na druhé straně Kuhajda přestřeluje.
49:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Filip Blažek (4:9).
49:31
Mikolášek - Blažek - Vlček.. ťukec a gól.
48:21
Löffelmann nedokázal dorazit do brány Haškovo střelu.
46:07
Haša mohl přidat svůj šestý gól, odmítl.
44:34
Zatímco hosté využívají každého zaváhání slávistů, šance domácích buď chytá Kubíček nebo balon končí za mantinelem.
43:29
Mikolášek ve velké šanci přestřeluje.
42:26
Jonáš zkouší střelu backhandem, Kubíček chytá.
40:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jiří Štěpánek (3:9).
39:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann bez asistence (3:8).
39:51
Halou zaznělo YES..
38:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša bez asistence (2:8).
38:47
Haša si teď pohrál se všemi na hřišti. Smutná přesilovka pro domácí..
37:25
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Jiří Štěpánek (2:7).
37:24
Hm, tak přišel, ale do špatný brány ..
37:18
Třetí přesilovka, už by to chtělo nějaký gól.
37:17
Vyloučen hráč Filip Příkaský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
36:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Pavel Malošík (2:6).
36:27
Hašek se už vracel, ale Kundrata střelou z první přidává další gól Otrokovic.
35:50
Otrokovický Blažek netrefuje branku.
34:24
Vyloučen hráč Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
34:23
Haša obral Hašana o balon, poté přišel faul z nouze.
31:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (2:5).
31:51
Pasáž nahoru dolu.. nejprve Myška s Vlčkem se řítili dopředu, kde přišla nepřesná přihrávka, následnou šanci otrokovických chytá Dolák, ale další střela už prošla za jeho záda.
30:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Filip Konrady (2:4).
30:29
Po pěkné kombinaci tu máme snížení. Konrady našel Soukupa, který střelou z první dává gól.
29:17
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Vladimír Blažek (1:4).
29:16
Hosté mají přesilovky secvičené o trochu lépe. Přihrávka přes celou šířku hřiště a Haša už měl snadnou práci.
28:47
Dolák dvakrát úspěšný proti střelám otrokovickým.
27:36
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
25:58
Kuhajda se slušně proletěl, naštěstí se hned zvedá.
24:03
Velká šance domácích, ale Kubíčkovi to docela lepí.
22:56
Konrady se výborně vrátil do obrany a zachránil situaci, kde by otrokovický hráč zakončoval do prázdné branky.
22:19
Popovský se teď chytře vymotal z napadení třech slávistů.
21:22
Ani druhá přesilovka domácích není využita.
19:59
Tři gólové situace a žádná neskončila za brankovou čárou, domácí si vyzkoušejí přesilovku i na začátku 2.třetiny.
19:21
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
18:49
Ruce nahoře, domácí v šesti.
18:05
Haša mohl přidat další gól, výborný Dolák zachraňuje.
17:31
17:30
Rozehrávka z rohu, náběh před branku a gól.
16:31
Malošík ve velké šanci neseřídil správně mušku.
14:27
Pacanda mohl vyrovnat skóre, ale i on nebyl proti Kubíčkovi úspěšný.
12:43
Hosté v plném počtu.
12:26
Kubíček drží svůj tým. Z následného protiútoku je úspěšný i Dolák.
11:39
Kondrady našel před brankou Soukupa, který ze vzduchu netrefuje bránu.
10:42
Vyloučen hráč Jakub Haša družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:27
Pěkná kombinace v podání Blažek - Mikolášek - Bešta, poslední zmiňovaný netrefuje v konečné fázi balon.
08:26
Soukup zachránil přečíslení 2 na 1.
07:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl bez asistence (1:2).
07:04
Třetí gól bez asistence, přitom si kluci docela nahrávají. Tentokrát Samohýl od pravého mantinelu křížem nad nohu nedal Dolákovi šanci.
06:40
V další šanci se ocitl Vlček sám před golmanem, nedokázal ho překonat
06:01
Otrokovičtí od začátku utkání napadají obranu domácích, prozatím neúspěšně. Pro domácí z toho vznikla situace 3 na 2, kde na jejím konci zakončoval Löffelmann.
04:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (1:1).
04:28
Odpověď domácích v podání Konradyho.
02:31
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Zdražil bez asistence (0:1).
02:30
Nešťastný gól pro domácí, balon se odrazil od nohy Příhody přímo na čepel Zdražila.
00:59
Vlček obral otrokovického beka o balon, zblokovaná střela..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Jakub Zdražil, Jakub Haša
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, David Příhoda, Ondřej Kuhajda, Petr Pacanda, David Pilík