4:1
3:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:4
13. Lukáš Netrefa, 20. Filip Horák, 24. Jan Malič, 24. Filip Folauf, 26. Lukáš Netrefa, 39. Jan Malič, 45. Filip Horák, 54. Kryštof Lehečka, 60. Tomáš Pour - 4. Jonáš Kůra, 6. Jiří Halama, 16. Šimon Hronek, 25. Jiří Halama; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 19 - David Nečas 5, Michal Kráčmar 8; po třetinách: 2:3, 4:1, 3:0;
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí číslo. 15 Lukáš Netrefa a za hosty číslo 95 Jonáš Kůra
60:00
střely na bránu v poslední třetině Bohemians 6 a Brno 9
60:00
komentář trenéra FBŠ Hummel Hattrick Brno Nizner :I když tomu skóre neodpovídá hráli jsme dnes s Bohemkou lepší zápas než v prvním kole. Téměř dvě třetiny jsme dokázali být lepší a silného soupeře příliš nepouštět k jeho hře. Včerejší zápas ale stál nějaké síly a ty dnes v závěru chyběli. Děkujeme za korektní a kvalitní zápas.
60:00
komentář trenéra Bohemians Tomáše Folaufa: dlouho nám trvalo, než jsme se dostali alespoň trochu k naší hře, začali jsme, bohužel, pomalu. pro některé naše hráče to byl už třetí nebo i čtvrtý víkendový zápas. jsme rádi, že se nám podařilo zápas vyhrát. děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Filip Folauf (9:4).
58:10
Poslední 2 minuty do konce třetí třetiny. Hattrick tlačí na Bohemku, ale bez výsledku.
53:10
Bohemka využívá přesilovky a navyšuje skóre.
53:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Filip Folauf (8:4).
52:00
Bohemka v přesilovce tlačí na bránu Hattricku Brno.
50:46
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
49:40
Brno stále tlačí na Bohemku. Obrana Bohemky je neprůstřelná.
45:42
Kužela v šanci, ale míjí.
44:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Jan Malič (7:4).
40:00
Střely na bránu: Bohemka 9, Hattrick Brno 6.
40:00
38:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Michal Vojtíšek (6:4).
36:50
Brno přesilovky nevyužilo.
35:40
Pour zachycuje balónek a Bohemka jde dopředu v oslabení. Trefuje jen golmana.
34:26
Brno už rozjíždí přesilovkový kolotoč.
33:56
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
33:20
Standardní situace před bránou Bohemky Brno nevyužilo.
30:00
Před bránou Bohemky je rušno. 95 střílí, ale míjí.
26:02
Bohemka zvyšuje skóre a dostává se do vedení.
25:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Kryštof Lehečka (5:4).
25:30
Hra je nahoru dolů. Brankáři na obou stranách se nenudí.
24:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama bez asistence (4:4).
23:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Lukáš Netrefa (4:3).
23:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Jan Šobotník (3:3).
23:12
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Kráčmar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
23:12
Hosté střídají brankáře.
21:58
Špatnou rozehrávku Bohemky Jonáš Kůra nevyužil.
21:25
Oba týmy začaly aktivně. Lehečka v šanci, ale míjí.
20:01
Druhá třetina byla zahájena.
20:00
20:00
Střely na bránu: Bohemka 7, Hattrick Brno 9.