5:2
3:3
- : -

Florbal Chomutov - FBC Došwich Milevsko 14:8
8. Jakub Holovej, 13. Matyáš Müller, 15. Petr Švehla, 16. Jakub Holovej, 17. Ondřej Soukup, 20. Ondřej Soukup, 25. Jakub Holovej, 25. Daniel Kučera, 30. Ondřej Halej, 37. Filip Samuel Dušek, 40. Matyáš Müller, 41. Ondřej Soukup, 55. Jakub Holovej, 55. Ondřej Halej - 8. Kryštof Fiala, 10. Adam Černý, 14. Václav Strouhal, 29. Jan Volf, 40. Adam Černý, 43. Václav Strouhal, 46. Václav Strouhal, 53. Adam Černý; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 17 - Vlastimil Dvořák 32; po třetinách: 6:3, 5:2, 3:3;
60:00
59:59
Poměr střel ve třtí třetině byl 15:8.
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra Hrůzy Jaromíra: Zbytečné chyby v rozehrávce způsobené vysokým presingem soupeře nás po prvních deseti minutách srazily a domácí již trpělivou hrou na balounku měli vývoj prekticky ve svých rukou. Nebýt gólmana, tak to dopadlo mnohem hůře. Děkuji soupeři a pořadatelům za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Lince Petra: Zápas, který jsme měli zvládnout, jsme zvládli, nicméně nejsme spokojeni s pokrýváním jediné zbraně soupeře. Avšak v zápase byly úseky hry, na kterých se dá stavět do budoucna, a proto věřím, že dokážeme povedená střídání přetavit do naší hry v delší časový úsek zápasu. Děkuji všem zúčastněným za zápas a soupeři přeji šťastnou cestu domu.
56:44
Další brejk hostí, Slanař sklepnul "betony".
54:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Jakub Pavuk (14:8).
54:53
Další nebráněný chomutovský útočník prostřelil poslední blok před sebou.
54:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Filip Samuel Dušek (13:8).
54:19
Osamocený Holovej zavěsil.
52:54
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (12:8).
52:54
Skvěle vykonbinovaná situace dva na jednoho.
49:39
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
47:41
Střela do odkryté branky byla hosty skvěle zablokována.
45:58
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal bez asistence (12:7).
45:58
Strouhal dotáhl blafák.
44:26
Kellermann zachytil výhoz na plce a přestřelil.
44:03
Slanař likviduje čistou šanci.
42:28
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval David Staněk (12:6).
42:28
Domácí nechali Strouhala nejen projít od mantinelu až před branku, ale i osamoceného dorážet.
42:10
Reflexivní zákrok hostujícího brankáře.
40:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup bez asistence (12:5).
40:34
Soukup vystihl přihrávku, pak osamocen vymetl šibenici.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Vlastimil Dvořák (11:5).
39:59
Kellermann promáchl nohou výhoz a Černý pak zakončil nájezd.
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 14:10.
39:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Müller, asistoval Daniel Kučera (11:4).
39:07
Müller oběhl dvojblok a zakončil.
38:31
Slanař sebral hostujícímu hráči blafák.
36:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Daniel Kellermann (10:4).
36:23
Dušek propálil z křídla gólmana v podpaží.
35:52
Série nepřesných střel od domácích.
32:02
Slanař pohotově likviduje sraženou střelu.
29:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Matyáš Müller (9:4).
29:38
Müller šikovně našel Haleje.
28:35
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Volf, asistoval Václav Strouhal (8:4).
28:35
Hosté využívají rychlý brejk.
24:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (8:3).
24:36
Další hezká akce domácích.
24:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Švehla (7:3).
24:21
Holovoj po individuální akci u mantinelu zvyšuje.
24:13
Prakticky se hraje jen na hostující branku, hosté ale měli dva náznaky brejku.
19:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Ondřej Halej (6:3).
19:23
Domácí vybojovali míček za brankou a využili toho.
18:36
Domácí šli tři na jednoho, skvěle na dvakrát zasáhl brankář.
16:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Daniel Kučera (5:3).
16:15
Domácí vybojovali míček a pak krásně zakombinovali.
15:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej bez asistence (4:3).
15:58
Holovej si našel odražený míček a pak si individuálně pohrál s obranou.
14:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kellermann (3:3).
14:23
Kellermann má druhou hezkou asistenci a je srovnáno.
13:57
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (2:3).
13:57
Osamocený Strouhal vpadl mezi chomutovské obránce a zavěsil.
12:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Müller, asistoval Ondřej Halej (2:2).
12:18
Müller se v přesilovce posunul na křídlo a vyrovnává.
10:35
Vyloučen hráč Adam Fridrich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za špatné střídání.
09:40
09:40
Černý šel od půlky sáma, vystřelil a nezaváhal.
09:34
Zblokovaná střela po domácí kombinaci.
07:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Kryštof Fiala, asistoval Adam Fridrich (1:1).
07:51
Hosté doráží vyraženou střelu.
07:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Daniel Kellermann (1:0).
07:26
Hezká kombinace domácích končí střelou do odkryté branky.
06:01
Hostující brankář řeší protiútok.
05:46
Hluchý úsek končí zblokovanou střelou hostí.
03:23
Tutová šance domácích, střelec nezvedl míček.
01:34
Oba týmy zahájily jak na střelnici, střela stíhá střelu.
00:01
Úvodní buly nám právě narušila biatlonový závod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Matěj Stráňka, Václav Strouhal, Adam Černý, David Staněk, Vojtěch Bečka
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Matyáš Müller, Jakub Pavuk, Ondřej Halej, Daniel Kučera, Ondřej Soukup