4:0
- : -
FbC Plzeň

Florbal Ústí - FbC Plzeň 5:0
12. Jakub Fuchsig, 36. Ondřej Kawulok, 38. Vít Friedl, 38. Ondřej Kawulok, 44. Martin Schneider; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Miroslav Kuf; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 18 - Matouš Eret 33; po třetinách: 1:0, 0:0, 4:0;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Kopty: Po celý zápas zcela koncentrovaný a trpělivý výkon, který jsme ve třetí části po zásluze korunovali i góly. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu hodně štěstí do dalších bojů.:
45:00
Komentář trenéra hostí pana Michálka: Zápas jsme chtěli poctivě odbránit a hrát ze zajištěné obrany, bohužel se nám to nepovedlo na 100% a udělali jsme chyby,které Ústí potrestalo. Děkuji mým hráčům za dva zápasy, každým zápasem rosteme
45:00
43:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider, asistoval Jiří Dolejší (5:0).
41:35
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
37:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Šimon Secký (4:0).
37:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Friedl, asistoval Jan Medek (3:0).
35:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Jan Peška (2:0).
32:00
Plzeň v posledních minutách tlačí,ale nemůžou prostřelit skvěle chytajícího brankáře Ústí.
31:26
Vyloučen hráč Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
29:59
Střely Ústí - 12 a střely Plzeň -5.
22:52
Vyloučen hráč Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:24
Vyloučen hráč Vojtěch Kunc družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
19:10
Vyloučen hráč Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:59
Střely Ústí-12 a střely Plzeň - 4.
11:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Fuchsig, asistoval Ondřej Kawulok (1:0).
09:32
Vyloučen hráč Ondřej Kůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Miroslav Kuf.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Tomáš Páník, Marek Weber, Vít Pešek, Matyáš Ehm
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Šimon Secký, Jakub Fuchsig, Jiří Dolejší, Ondřej Kawulok, Jan Peška