2:4
0:4
- : -

Snipers Třebíč - FBC Štíři Č. Budějovice 3:9
1. Vojtěch Dudr, 20. Adam Robotka, 21. Vojtěch Dudr - 15. Šimon Kaluža, 18. Lukáš Tinavský, 24. David Camrda, 29. Lukáš Tinavský, 30. Jakub Beneš, 32. Lukáš Tinavský, 36. Lukáš Tinavský, 38. David Camrda, 43. Šimon Kaluža; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Eliška Hnojnová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Roman Kedroň 33 - Martin Hanousek 13; po třetinách: 1:1, 2:4, 0:4;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra Štírů: Díky naší malé produktivitě byl zápas dlouho vyrovnaný Poté co jsme dokázali odskočit, byl zápas v naší režii. Děkujeme soupeřů, pořadatelům a soupeřům za nasezení. Vyjádření trenéra Třebíče: Slabá naše produktivita stojí za lepším výsledkem soupeře.V první polovině zápasu jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, Děkujeme z a zápas
43:00
Poslední dvě minuty utkání.
42:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Šimon Kaluža, asistoval David Camrda (3:9).
40:37
Vyloučen hráč Vojtěch Dudr družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání.
37:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Šimon Kaluža (3:8).
35:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský bez asistence (3:7).
34:12
Vyloučen hráč Šimon Šplíchal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
31:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Jakub Beneš (3:6).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku po druhé třetině: Štíři 14 - Třebíč 6
29:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Beneš bez asistence (3:5).
28:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval David Camrda (3:4).
23:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda bez asistence (3:3).
20:03
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
20:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Dudr, asistoval Tadeáš Janíček (3:2).
19:09
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Robotka bez asistence (2:2).
17:15
15:00
15:00
14:59
Třebíč začala rychle a úspěšně skórovala v 15 vteřině. Bohužel skóre 1:0 neudržela a minutu před koncem první třetiny inkasovala na 1:1
14:59
Střely po první třetině: Štíři 12 - Třebíč 6
14:21
00:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Dudr, asistoval Michal Šípka (1:0).