0:1
5:1
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:3
5. Dalimil Krčma, 34. Marek Koudela, 35. Daniel Řezáč, 42. Marek Koudela, 44. Jan Hrtús, 45. Jan Hrtús - 1. Jiří Hájek, 18. Šimon Hronek, 42. Ondřej Pavlík; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Monika Chromá; vyloučení: 0 + Marek Koudela 5:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Patrik Pospíšil ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 5:1;
45:00
Vyjádření trenéra FBŠ Hummel Hattrick Brno Martina Komendy. Výrobné utkání v tempu. Bohužel jsme neproměnili několik vyložených šancí, což nás stálo vítězství. Blahopřejeme soupeři a děkujeme za zápas.
45:00
Vyjádření trenéra Josefa Štourače: Velmi kvalitní utkání. Soupeř nás dvě třetiny tlačil a v závěrečné třetině rozhodl náš týmový výkon. Děkujeme soupeři za velmi kvalitní hru.
45:00
44:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús bez asistence (6:3).
43:25
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
43:25
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Kryštof Hájek (5:3).
41:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík bez asistence (4:3).
41:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Koudela, asistoval Vít Ides (4:2).
34:06
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Jan Hrtús (3:2).
33:15
30:00
30:00
24:27
Vyloučen hráč Marek Koudela družstva PANTHERS OTROKOVICE na 5 minut za hrubost.
17:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Ondřej Pavlík (1:2).
15:00
15:00
04:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma, asistoval Vít Ides (1:1).
00:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Štěpán Musil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Monika Chromá.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Jiří Hájek, Štěpán Musil, Šimon Hronek, Matěj Bednář, Ondřej Pavlík
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Marek Koudela, Vít Ides, Ondřej Kahoun, Dalimil Krčma, Ondřej Malý