1:4
1:1
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:12
8. Daniel Senko, 14. Patrik Černý, 17. Patrik Černý, 34. Patrik Černý - 1. Jakub Zavřel, 4. Michal Vojtíšek, 7. Jan Malič, 10. Filip Folauf, 11. Jan Malič, 11. Daniel Kolín, 12. Tomáš Otcovský, 17. Michal Vojtíšek, 19. Filip Forman, 20. Daniel Kolín, 24. Jakub Zavřel, 42. Filip Folauf; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ?, Jan Buzík ? - Lukáš Řezníček ?; po třetinách: 2:7, 1:4, 1:1;
45:00
Vyjádření trenéra domácích Ondřeje Schullera: Soupeř nás předčil ve všech herních aspektech.Doufám, že zápas jako tento, bude pro kluky motivace do další těžké práce, které před sebou máme dost a dost...
45:00
vyjádření trenéra hostů Tomáše Folaufa: hodně gólů, divákům se musel zápas líbit. děkujeme soupeři za férové utkání.
45:00
43:33
Bedla se poprvé ozval, začíná projevovat emoce
41:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Nachtmann (4:12).
41:18
Pavouček Folauf vymetl pavučinku
38:52
Bedla hledá spoj domů, utkání ho nebaví
34:02
Černý kompletuje hattrick, potřebuje body nebudeme si nalhávat, zatím mu to v sezóně moc nestřílí
33:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Černý, asistoval Tomáš Kuzma (4:11).
30:00
30:00
29:35
Jsme až ukvapení z toho, jak je Bedla v klidu, zatím nezařval ani jednou
27:03
fanoušci domácího celku stále věří ve vítězný konec, na hřišti to ovšem vypadá jinak
23:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Zavřel, asistoval Martin Kadlec (3:11).
23:07
Zavřelovi to sice nemyslí, ale přídává další branku do sítě Startu
22:34
Zavřel nemyslí tak rychle
19:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Kolín, asistoval Tomáš Otcovský (3:10).
19:24
a 10.gól je na světě
18:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Michal Vojtíšek (3:9).
17:46
Forman neskutečnou otočkou pokoupal bránícího hráče Startíčku
17:20
Vyloučen hráč Michal Gabriel družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
16:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Černý, asistoval František Vrňata (3:8).
16:52
Vyloučen hráč Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
16:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (2:8).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Buzík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
15:00
15:00
13:30
13:30
Černý to zavěsil jak McDavid
11:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Jan Nachtmann (1:7).
11:45
Bohemians střílí jeden gól za druhým a z utkání se očekávaně stává exhibice
10:44
10:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Jakub Zavřel (1:5).
09:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Malič (1:4).
09:25
Pavouk Folauf vsítil branku do sítě Startu
07:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Senko, asistoval Tomáš Kuzma (1:3).
07:04
zkrat brankáře hostí vyústil v gól Zkratu, oprava Startu
06:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (0:3).
03:58
Vyloučen hráč Matouš Nadrchal družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
03:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Tomáš Otcovský (0:2).
01:15
Vyloučen hráč Daniel Senko družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
00:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Zavřel, asistoval Jan Malič (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jakub Zavřel, Jan Malič, Martin Kadlec