1:1
1:1
- : -

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:3
8. Karel Petrák, 23. Karel Petrák, 45. Jaroslav Petrák - 1. Lukáš Dubský, 17. Adam Kocián, 44. Adam Šimek; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 23 - Roman Nový 13; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1;
45:00
Komentář trenéra hostů p. Bíny: Stejný scénář jako v prvním zápase. Opět jsme narazili na vynikajícího gólmana, který byl pro nás velkou překážkou. Když k tomu přidáme už poněkolikáté v letošní sezóně nezvládnutou poslední minutu, je z toho další zbytečná ztráta. Díky soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích p. Míky: Nejsme schopni se koncentrovat celý zápas. Díky skvělému výkonu gólmana jsme získali alespoň bod. Díky soupeři za zápas.
45:00
44:22
Timeout Panthers Praha
44:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Zdeněk Prokůpek (3:3).
43:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Adam Kuchynka (2:3).
43:16
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
43:16
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
40:33
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
40:33
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
37:28
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
24:35
Vyloučen hráč Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
22:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák z trestného střílení (2:2).
16:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Lukáš Dubský (1:2).
15:00
15:00
12:10
Vyloučen hráč Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
07:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (1:1).
00:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Kocián (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Antonín Ježek, Zdeněk Prokůpek, Karel Petrák, Michael Petráň, Jan Waldhauser