0:2
3:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Bulldogs Brno 5:3
3. Robert Socha, 4. Vít Buzek, 35. Tomáš Hrubý, 41. Tomáš Janek, 45. Robert Socha - 20. Lukáš Macháček, 28. Martin Sedláček, 45. Michal Rada; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Monika Chromá; vyloučení: 1:2 + Filip Antel 5; využití: 2:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Kristián Konečný ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 3:1;
45:00
Vyjádření trenéra domácích Radima Komínka: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
45:00
Vyjádření trenéra FBC Vikings Kopřivnice: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
45:00
44:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha bez asistence (5:3).
44:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Rada, asistoval Tomáš Jedlička (4:3).
43:24
Timeout Bulldogs Brno
40:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek z trestného střílení (4:2).
39:18
Vyloučen hráč Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
39:18
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
34:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Adam Burýšek (3:2).
32:13
Vyloučen hráč Filip Antel družstva Bulldogs Brno na 5 minut za hrubost.
30:00
30:00
27:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček z trestného střílení (2:2).
19:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Michal Rada (2:1).
15:00
15:00
03:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Tomáš Janek (2:0).
02:15
Vyloučen hráč Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
02:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Václav Štefánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Monika Chromá.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Filip Antel, Lukáš Macháček, Michal Rada, Michal Valachovič, Lukáš Punčochář
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Václav Štefánek, Tomáš Janek, Vít Buzek, Lukáš Michna, Robert Socha