4:2
2:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - BLACK ANGELS 6:7
20. Marek Čejka, 21. Adam Kropík, 23. Pavel Procházka, 23. Jakub Matoušek, 34. Jakub Matoušek, 41. Marek Čejka - 3. Michal Derevlanyj, 7. Matyáš Metoděj Krahulec, 8. Matouš Burian, 22. Michal Derevlanyj, 27. Michal Derevlanyj, 43. Vojtěch Strnad, 44. Václav Veverka; rozhodčí: Tomáš Tóth - Přemysl Bališ; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Černý 21 - Tomáš Ernée 10; po třetinách: 0:3, 4:2, 2:2;
45:00
Komentář trenéra domácích Daniel Havlíček: Hezké a vyhecované derby, škoda že nehrajeme proti každému soupeři s takovým zápalem. Opět skvělý výkon golmana Černého a velká bojovnost hráčů v poli. Jeden z nejlepších záúpasů v nepovedené sezoně. Gratuluji soupeři, že vyhrál odvetu.
45:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Zalubila: Zatím jsme nebezpeční pouze v nenebezpečném prostoru hřiště. Na každý gól se hrozně nadřeme a kvůli naší špatné produktivitě byl zápas vyhrocený. Díky za zápas.
45:00
44:30
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
43:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Václav Veverka, asistoval Tobiáš Hejda (6:7).
42:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Václav Veverka (6:6).
41:05
Timeout Viking TJ Kobylisy
40:10
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Vojtěch Černý (6:5).
33:22
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Marek Čejka (5:5).
30:00
30:00
28:05
Vyloučen hráč Jakub Doňar družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Jan Muller (4:5).
23:39
Vyloučen hráč Martin Zenk družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:57
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Tomáš Klouda (4:4).
22:34
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Pavel Procházka, asistoval Adam Kanzelsberger (3:4).
21:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Karel Urban (2:4).
20:55
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Kropík, asistoval Albert Krejčí (2:3).
19:09
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka z trestného střílení (1:3).
15:00
15:00
11:30
Vyloučen hráč Jan Prošek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jan Muller (0:3).
07:09
Vyloučen hráč Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
06:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval Jan Prošek (0:2).
05:26
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jan Muller.
02:37
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS:
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy: brankář: Vojtěch Černý; hráči v poli: Alexander McIntosh, Jakub Matoušek, Tomáš Klouda, Marek Čejka, Adam Matoušek