4:1
0:1
- : -

Tatran Střešovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:3
8. Matyáš Padevět, 15. Petr Kotlář, 17. Matyáš Padevět, 22. Tomáš Jančík, 28. Tomáš Jančík, 28. Vojtěch Wojnar - 9. David Vít, 26. Tomáš Kuzma, 39. Patrik Černý; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 17 - Jan Buzík 23; po třetinách: 2:1, 4:1, 0:1;
45:00
Komentář trenéra hostí pana Schullera: Utkání, ve kterém nás zradila koncovka a skvěle postavená branková konstrukce soupeřova brankáře. Děkuji soupeři za zápas a klukům za nasazení.
45:00
Komentář trenéra domácích pana Malhockého: Škoda vypuštěné koncentrace. Do příštích utkání musíme být hladovější po vítězství. Golman soupeře nám nadělal pár vrásek. Díky soupeři za utkání.
45:00
44:56
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
41:06
Vyloučen hráč Oliver Mraček družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
38:25
Timeout Tatran Střešovice
38:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Černý, asistoval Adam Kopal (6:3).
36:41
Vyloučen hráč Petr Kotlář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
27:44
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
27:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Tomáš Jurco (6:2).
27:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Matyáš Poch (5:2).
25:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval František Vrňata (4:2).
21:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Tadeáš Zelený (4:1).
16:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět bez asistence (3:1).
15:00
15:00
14:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Kotlář, asistoval Matyáš Padevět (2:1).
08:38
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vít, asistoval Michal Gabriel (1:1).
08:14
Vyloučen hráč Vojtěch Kún družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky.
07:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Tomáš Bubeník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Matěj Švarc, Jiří Calda, Adam Přib, Jiří Hadamovský, Vojtěch Wojnar