7:0
1:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBK Kobra Tatran Hostinné 10:2
1. David Camrda, 12. Lukáš Tinavský, 16. Lukáš Tinavský, 17. Lukáš Tinavský, 18. Jiří Dědič, 18. Lukáš Tinavský, 25. Matyáš Kouba, 29. Tomáš Drobiš, 30. Jiří Dědič, 39. Lukáš Tinavský - 41. Šimon Shon, 41. Matěj Hnízdil; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Eliška Hnojnová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 15 - Petr Dorotík 13, Daniel Mánek 15; po třetinách: 2:0, 7:0, 1:2;
45:00
44:59
Střely na branku po třetí třetině: Štíři 16 - Hostinné 8
44:59
Vyjádření k utkání: Hostinné = Jednoznačné vítězství domácích rozhodla větší technická vyspělost a důraz. Vyjádření k utkání: Štíři = Děkujeme soupeři za zápas, hráčům za nasazení. V zápasu se objevují prvky, na kterých pracujeme. Škoda jedné chyby.
40:55
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil bez asistence (10:2).
40:51
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon bez asistence (10:1).
40:50
Tak i Kobra uštkla soupeře a rychlým přechodem z bule skóruje.
38:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Jakub Šimek (10:0).
37:40
První větší šance Kobry. Pěkná střela z dálky. Škoda, že nesměřovala do brány.
31:38
Vyloučen hráč Matouš Podroužek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
31:00
Vyloučen hráč Ondřej Veselý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Lukáš Tinavský (9:0).
28:39
Vyloučen hráč Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
28:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Drobiš, asistoval Vojtěch Míchal (8:0).
24:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Tomáš Drobiš (7:0).
17:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Matyáš Sirotek (6:0).
17:58
Vypadá to, že Štíři si nabrousili klepeta a soupeře ještě budou gólově trápit.
17:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Tomáš Drobiš (5:0).
16:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval David Camrda (4:0).
15:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Kryštof Ernst (3:0).
15:51
Štíři i ve druhé třetině válcují Hostinné. Vyplácí se.
15:00
15:00
14:59
První třetina jednoznačně v režii Štírů. Hostinné si neví rady.
14:59
Střely na branku po první třetině: Štíři 7 - Hostinné 4
11:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský bez asistence (2:0).
11:27
Tlak, který si Štíři vytváří se vyplácí.
06:25
Štíři svého soupeře tlačí a zatím jsou jednoznačně lepší. Jak pohybem tak i na míčku.
00:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Šimon Kaluža (1:0).
00:23
Rychlý nástup Štírů začíná brankou. Dobře umístěná střela do horního růžku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Eliška Hnojnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Lukáš Turek, Zbyněk Rek, Matouš Podroužek, Matěj Hnízdil, Marek Filcsák