1:4
1:6
- : -

Prague Tigers - Kanonýři Kladno 2:11
25. David Veleba, 38. Adam Novák - 4. Jakub Bohuslávek, 20. Tobiáš Chromý, 21. Matouš Mlejnek, 29. Vojtěch Novák, 30. Matyáš Bachmaier, 31. Daniel Šebela, 31. Matěj Zíka, 36. Tobiáš Chromý, 37. Matouš Mlejnek, 39. Matouš Mlejnek, 43. Filip Molhanec; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jaroslav Verner; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Michal Norek 17, Jiří Kuchař 6 - Aleš Rudovský 14; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:6;
45:00
Komentář trenéra domácích Romana Janeby: Se soupeřem jsme dokázali hrát pouze 1. polovinu zápasu. Individuální chyby a naše naivita rozhodla o výsledku. Gratulujeme soupeři.
45:00
Komentář trenéra hostí Jana Buka: 1. třetina bez tempa a bez chuti hrát. Pak jsme se zlepšili a chvílemi se na to dalo i dívat.
45:00
42:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Jakub Bohuslávek (2:11).
40:10
Vyloučen hráč Jakub Pluhař družstva Prague Tigers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matouš Mlejnek, asistoval Jakub Bohuslávek (2:10).
37:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Novák, asistoval Jiří Líbal (2:9).
36:26
35:20
Timeout Prague Tigers
35:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tobiáš Chromý, asistoval Milan Všetečka (1:8).
32:39
Vyloučen hráč Jakub Štellner družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
31:47
Vyloučen hráč Daniel Šebela družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
30:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Filip Sochor (1:7).
30:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Matěj Vencl (1:6).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Kuchař družstva Prague Tigers
30:00
30:00
29:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Tobiáš Chromý (1:5).
28:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Matouš Mlejnek (1:4).
24:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Veleba, asistoval Jakub Pluhař (1:3).
23:30
Vyloučen hráč Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
20:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matouš Mlejnek, asistoval Vojtěch Novák (0:3).
19:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tobiáš Chromý, asistoval Matyáš Bachmaier (0:2).
15:00
15:00
09:21
Vyloučen hráč Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
06:07
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
03:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Matouš Mlejnek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Aleš Rudovský; hráči v poli: Milan Všetečka, Filip Molhanec, Tobiáš Chromý, Matyáš Bachmaier, Vojtěch Novák