1:2
1:3
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Tatran Střešovice 4:6
6. Tomáš Dibelka, 11. Lukáš Dubský, 22. Jan Kos, 43. Adam Kocián - 4. Tadeáš Zelený, 24. Vojtěch Wojnar, 27. Tomáš Bubeník, 32. Petr Kotlář, 36. Tomáš Jančík, 41. Ondřej Fous; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Roman Nový ? - Jan Linhart ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:3;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Bíny: Z naší strany solidní výkon. Hráli jsme to co jsme chtěli, ale bohužel když neproměníme ani ty nejvyloženější šance, nemůžeme vyhrát. Jako už poněkolikáté jsme totálně shořeli ve finální fázi a v koncovce. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí Malhockého:Z naší strany zvládnuté, ale utrápené utkání. Hlavně díky skvělému výkonu golmana bereme tři body. Díky soupeři za utkání.
45:00
42:44
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Řehák (4:6).
41:48
Vyloučen hráč Ondřej Fous družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Fous, asistoval Vojtěch Wojnar (3:6).
35:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Vojtěch Wojnar (3:5).
31:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Kotlář bez asistence (3:4).
30:00
30:00
29:23
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
28:23
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Tomáš Jančík (3:3).
23:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Matěj Švarc (3:2).
21:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Daniel Fišer (3:1).
20:01
15:00
15:00
10:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (2:1).
06:29
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
05:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Martin Zeman (1:1).
03:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tadeáš Zelený, asistoval Marek Macura (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Viktor Mochan, Jiří Procházka, Vojtěch Wojnar, Tomáš Bubeník, Tomáš Jančík
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Šimek, Adam Kocián, Lukáš Dubský, Adam Kuchynka, Michael Řehák