5:1
0:1
- : -

Technology Florbal MB Black - Viking TJ Kobylisy 9:2
3. Štepán Švejda, 4. Michal Fišera, 6. Jiří Zmatlík, 13. Jan Zoufalý, 17. Ondřej Pužman, 19. Marek Korych, 20. Jan Zoufalý, 25. Štepán Švejda, 28. Marek Korych - 16. Jakub Matoušek, 44. Jakub Matoušek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 18 - Jakub Šteffel 27; po třetinách: 4:0, 5:1, 0:1;
45:00
Komentář trenéra hostí Daniela Havlíčka: Bohužel se náš přístup v tréninku promítá do výsledků zápasu. Někteří hráči by se měli probrat, kladně hodnotím jen výkon gólmana Šteffla, který nás zachránil od vyššího přídělu. Děkuji soupeři a gratuluji.
45:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Grubera: Za první dvě třetiny musím hráče pochválit hráli jsme přesně to co jsme po hráčích chtěli a neslo to své ovoce. Ve třetí třetině si hráči řekli, že to půjde samo a začali jsme moc přehrávat situace a vymýšlet nesmyslná řešení útočných situací. Třetí třetina je černá kaňka na jinak dobře odehraný zápas.
45:00
43:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Alexander McIntosh (9:2).
38:51
Vyloučen hráč Adam Kropík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:35
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Marek Korych bez asistence (9:1).
24:05
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štepán Švejda bez asistence (8:1).
23:32
Vyloučen hráč Radovan Kohút družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře.
19:54
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Martin Sobotka (7:1).
18:35
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Marek Korych, asistoval Zdeněk Vyhnánek (6:1).
16:22
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Marek Korych (5:1).
15:45
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Tomáš Klouda (4:1).
15:00
15:00
12:47
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Štepán Švejda (4:0).
05:35
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Michal Fišera (3:0).
03:32
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Michal Fišera, asistoval Štepán Švejda (2:0).
02:44
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (1:0).
01:47
Vyloučen hráč Tomáš Klouda družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Jakub Šteffel; hráči v poli: Alexander McIntosh, Tomáš Klouda, Marek Čejka, Adam Matoušek, Jakub Matoušek