1:0
2:2
- : -

Bulldogs Brno - FBS Olomouc A 5:3
9. Matěj Valášek, 11. Lukáš Macháček, 23. Lukáš Macháček, 32. Ondřej Beránek, 45. Jakub Jurkulák - 5. Tomáš Gronych, 37. Tomáš Hanák, 41. Tomáš Gronych; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Matěj Faltus ? - Michael Hruška ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:2;
45:00
Vyjádření trenéra hostí Pavla Zehnuly: Ze začátku vyrovnaný zápas, poté jsme ale nechali Brno odskočit a v konečném tlaku jsme nedokázali vyrovnat. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Vyjádření trenéra domácích Rostislava Kohúta: Na zápas se moc dívat nedalo. Bylo v něm hodně faulů z obou stran. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
44:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Martin Sedláček (5:3).
44:48
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za vražení zády.
43:00
Timeout Bulldogs Brno
43:00
Vyloučen hráč Michal Rada družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
42:36
Timeout FBS Olomouc A
40:27
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Gronych bez asistence (4:3).
36:40
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Tomáš Gronych (4:2).
31:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Beránek, asistoval Michal Rada (4:1).
30:00
30:00
29:27
Vyloučen hráč Antonín Mikulík družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Michal Valachovič (3:1).
21:14
Vyloučen hráč Jakub Weiss družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
10:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček bez asistence (2:1).
08:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Valášek, asistoval Martin Sedláček (1:1).
04:55
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Gronych bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Tomáš Gronych, Jindřich Bernard, David Kotek, Antonín Mikulík, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Lukáš Macháček, Michal Rada, Lukáš Punčochář, Michal Valachovič, Filip Antel