0:2
3:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Exelsior Havířov 4:3
14. Roman Štěrba, 40. Michal Konrád, 41. Tomáš Zoubek, 45. Ondřej Kos - 19. Martin Šulc, 30. Martin Kutáček, 36. Martin Šulc; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Lysák ? - Jan Pěgřimek ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 3:1;
45:00
44:59
Děkujeme soupeři za kvalitní a férové utkání. Vyhrávat zápasy budeme, až když budeme hrát kompaktně.
44:59
Komentář trenéra domácích: Pro nás velice náročný zápas. Zezačátku se nám dařilo, ale zápas jsme si velice zkomplikovali až zbytečně složitou hrou. Ke konci nám ale přálo štěstí a zvládli jsme výsledek otočit. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny.
44:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Jan Procházka (4:3).
40:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Zoubek, asistoval Jiří Suchomel (3:3).
39:46
Timeout Florbal Exelsior Havířov
39:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Tomáš Zoubek (2:3).
36:26
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
36:26
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení.
35:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Martin Kutáček (1:3).
31:33
Vyloučen hráč Tom Pavlis družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Štěpán Graf (1:2).
18:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Tomáš Bečka (1:1).
15:00
15:00
13:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Roman Štěrba, asistoval Jakub Ruč (1:0).