0:0
3:2
- : -

FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG - FbC Hradec Králové A 3:4
39. Jonáš Velc, 43. Jonáš Velc, 45. Jáchym Bednář - 13. Filip Nerad, 15. Ondřej Koleník, 34. Martin Novák, 36. Lukáš Ranný; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Václav Kyslík 19 - Jonáš Moravec 27; po třetinách: 0:2, 0:0, 3:2;
45:00
Střely na branku celkem: Předměřice 30 - 23 HK
45:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Pokorného: "Utkání se šťastným koncem pro nás. Zápas moc kvality nepobral a byl na úrovni mladších žáků. Udělali jsme méně chyb, bereme tři body. Soupeři děkuji."
45:00
Komentář trenéra domácích Petra Hubáčka: "Do zápasu jsme vstoupili dobře, drželi jsme nadějné skore, ale v prvních dvou třetinách jsme hráli dobře jen první půlku. Golový čich za nula a dvě zbytečné chyby. Ve třetí třetině jsme dostali další dva zbytečné goly a kluci začali opravdu hrát a střílet až ke konci zápasu, soupeřův náskok ale nedohnali. Gratuluji soupeři."
45:00
Střely na branku ve třetí třetině: Předměřice 14 - 10 HK
45:00
44:19
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář, asistoval Štěpán Heger (3:4).
42:15
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jonáš Velc, asistoval Jáchym Bednář (2:4).
41:24
Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
38:43
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jonáš Velc, asistoval Timoteus Pospíšil (1:4).
35:13
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný bez asistence (0:4).
33:29
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Novák, asistoval Ondřej Koleník (0:3).
30:00
30:00
Střely na branku ve druhé části: Předměřice 6 - 5 HK
30:00
27:20
Vyloučen hráč Jan Vaculík družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
Střely na branku v první části: Předměřice 10 - 8 HK
15:00
14:57
Vyloučen hráč Ondřej Kolda družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:01
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Koleník, asistoval Michal Rolín (0:2).
12:43
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Nerad, asistoval Jan Bureš (0:1).
10:01
Trestné střílení družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG neproměnil Jan Bednář.
06:03
Vyloučen hráč Dominik Tužil družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Max Kuštan, Radek Zezulka, Dominik Jarka, Lukáš Ranný, Dominik Schlappl
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG: brankář: Václav Kyslík; hráči v poli: Štěpán Heger, Štěpán Šmíd, Libor Souček, Jan Bednář, Jonáš Velc