3:2
5:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - 1. MVIL Ostrava 11:4
2. Jakub Seibert, 9. Adam Palčinský, 14. Jan Slaběňák, 17. Adam Zubek, 25. Jakub Češek, 28. Adam Palčinský, 34. Martin Gattnar, 37. Matyáš Gryz, 41. Adam Palčinský, 41. Adam Zubek, 45. Adam Palčinský - 2. Jakub Hloušek, 18. Matěj Sokol, 21. Matěj Sokol, 33. Jan Hinčica; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 4:6; využití: 3:1; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Jakub Mikunda ?; po třetinách: 3:1, 3:2, 5:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostů Vojtěcha Kořínka: Do 6:4 jsme to dělali soupeři nepříjemné. Bohužel jsme hráli hodně oslabení a třetí třetiny jsou pro nás noční můry. Děkujeme soupeři
44:59
Komentár domácích Václava Komačky: Z našej strany profesorský výkon, bez energie a naboje, Vieme hrat lepšie
44:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Gattnar (11:4).
41:56
Timeout 1. MVIL Ostrava
41:55
Vyloučen hráč Jáchym Kuběna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
40:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (10:4).
40:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Adam Zubek (9:4).
36:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Gryz, asistoval Jan Toman (8:4).
33:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Palčinský (7:4).
32:08
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval Tomáš Tománek (6:4).
30:00
30:00
27:21
26:27
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
26:02
Vyloučen hráč Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za držení.
24:43
Vyloučen hráč Vojtěch Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
24:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Jakub Seibert (5:3).
24:15
Vyloučen hráč Daniel Král družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
20:57
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Nikolas Kuruc (4:3).
19:55
Vyloučen hráč Jan Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
17:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Matyáš Vašňovský (4:2).
16:47
16:37
Vyloučen hráč Vojtěch Rajnošek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
16:24
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
15:18
Vyloučen hráč Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Slaběňák bez asistence (3:1).
08:20
04:38
Vyloučen hráč Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
01:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek bez asistence (1:1).
01:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jakub Češek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Matyáš Vašňovský, David Štirba, Vojtěch Rajnošek, Jakub Hloušek, Jan Hinčica