1:0
3:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:1
25. Vojtěch Žalud, 34. Filip Šubert, 42. Šimon Soukup, 45. Adam Mikoláš - 4. Tomáš Zoubek; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ivo Sikora ? - David Slavíček ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:0;
45:00
44:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš bez asistence (4:1).
43:36
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
43:36
Vyloučen hráč Michal Konrád družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
43:34
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
43:06
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
41:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Lukáš Pobořil (3:1).
33:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Lukáš Pobořil (2:1).
30:00
30:00
26:35
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
24:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Žalud, asistoval Michal Šubert (1:1).
22:11
Vyloučen hráč Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
19:29
Vyloučen hráč Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
18:40
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Daniel Chatrný.
15:00
15:00
03:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Zoubek, asistoval Michal Konrád (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Šimon Soukup, Lukáš Pobořil, Dalibor Baláš, Filip Šubert