2:4
0:8
- : -

DDM Dynamo Teplice - FBC Česká Lípa 4:13
4. Jakub Zeleník, 14. Jakub Mühlfait, 22. Jakub Zeleník, 22. Martin Šnobr - 6. Ondřej Kopič, 16. Petr Mazal, 25. Albert Kouba, 25. Antonín Stárek, 28. Pavel Pešír, 33. Antonín Stárek, 35. Pavel Pešír, 37. Ondřej Kopič, 38. Dili Nguyen, 39. Antonín Stárek, 41. Petr Mazal, 42. Antonín Stárek, 44. Antonín Stárek; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Jakub Zarnecký 30 - Jakub Kněžour 10; po třetinách: 2:1, 2:4, 0:8;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí: "Zápas rozhodl zlepšený výkon ve druhé části."
44:59
Komentář trenéra domácích: "30 minut hry jsme drželi tempo, bojovali jsme o body. Škoda tragické třetí třetiny, která znamená další vysokou porážku"
43:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek bez asistence (4:13).
41:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ondřej Kopič (4:12).
40:41
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Mazal, asistoval Ondřej Kopič (4:11).
38:48
37:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Dili Nguyen, asistoval Zdeněk Petrák (4:9).
36:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Antonín Stárek (4:8).
35:25
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:25
Timeout DDM Dynamo Teplice
34:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Albert Kouba (4:7).
32:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Jan Petříček (4:6).
30:00
30:00
29:11
Podle odborníka Tomáše Kučery tlak Českolipských eskaluje.
27:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Ondřej Kopič (4:5).
27:02
Česká Lípa dokončuje obrat a ujímá se vedení.
24:39
24:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Oliver Brodský (4:3).
21:34
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Šnobr bez asistence (4:2).
21:30
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Jakub Zarnecký (3:2).
19:08
Florbal zleva doprava.
15:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Mazal, asistoval Antonín Stárek (2:2).
15:00
15:00
13:19
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Mühlfait, asistoval Jiří Moravec (2:1).
13:19
Protiútok Dynama úspěšně zakončen Jakubem Muhlfaitem.
10:41
Polovina přesilovky za námi, ale ohrožení lipské brány žádné.
09:46
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
07:16
Za 2 minuty přesilové hry jsme viděli pouze 1 střelu na bránu hostů.
05:48
05:48
Takhle...
05:11
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
05:11
První vyloučení utkání, jak to asi dopadne...
04:40
Návrat Richarda Strejcovského zhatil plány hostí na rychlý protiútok.
03:24
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Matěj Vejvar (1:0).
03:24
Bekhendovka Zeleníka končí pod břevnem.
02:20
A máme tu první ohrožení českolipské obrany.
01:00
Nebezpečný útok Lipských končí pouze na golmanovi.
00:37
Domácí se zavřeli na své vlastní polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Zarnecký; hráči v poli: Milan Hrbek, Marek Nekuda, Richard Strejcovský, Matěj Vejvar, Jakub Zeleník
00:00
Vážení příznivci florbalu, vítejte u dnešního prvního zápasu, ve kterém se představí domácí Dynamo s Českou Lípou.