2:0
0:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 2:0
18. Martin Smola, 29. Martin Brejtr; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 19 - Michal Souček 14; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:0;
45:00
Komentář vedoucího družstva hostí Petra Hubáčka (2/2): Hráči by si měli uvědomit, že Vánoce dávno skončili a začít hrát naplno a tyto soupeře, složené i ze starších žáků porážet. Je na čem pracovat. Díky soupeři za zápas.
45:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 2, Předměřice 9 - Střely celkem: Náchod 16, Předměřice 19
45:00
Komentář vedoucího družstva hostí Petra Hubáčka (1/2): Do zápasu jsme vstoupili dobře a velmi dlouho jsme skvěle bránili. Víceméně jsme celoý zápas byli více na balonku, ale soupeři se povedlo vstřelit dvě branky. Našim střelcům zvlhnul prach a pár dobrých pokusů zneškodnil dobře bránící soupeř a golman.
45:00
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: "Vytvořili jsme si spoustu šancí a narozdíl od Předměřic jsme byli nebezpeční v zakončení. Zápas jsme si zkušeně pohlídali. Díky hráčům za předvedený výkon."
45:00
43:49
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:57
Vyloučen hráč Antonín Vančák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
28:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr, asistoval Marek Svoboda (2:0).
17:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Smola, asistoval Daniel Kříž (1:0).
15:39
Vyloučen hráč Jonáš Velc družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v první třetině: Náchod 6, Předměřice 5
15:00
09:30
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Jáchym Bednář, Lukáš Erbs, Libor Souček, Jan Bednář, Timoteus Pospíšil
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Marek Svoboda, Martin Brejtr, Daniel Kříž, Martin Smola