1:0
4:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové A 8:0
10. Michael Havran, 12. David Cejnar, 15. Lukáš Rázl, 18. Lukáš Rázl, 32. Daniel Kříž, 39. Martin Urbánek, 39. David Cejnar, 45. David Cejnar; rozhodčí: Lucie Romančáková - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Dominik Hanuš ? - Filip Školník ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 4:0;
45:00
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: "Od prvních minut zápasu jsme si šli pro výhru. Byli jsme odhodlanější, hráli jsme zodpovědně a týmově a díky tomu jsme dokráčeli k vysokému vítězství. V derby potěší dvojnásob. Díky hráčům za skvělý výkon.
45:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Pokorného: O osudí zápasu rozhodla první třetina. Nastoupili jsme nekoncetrovaní a nepřipravení. Od druhé třetiny se hrala zlepšila, ale bušili jsme do soupeře marně a z brejku inkasovali. Gratuluji soupeř a těším se na odvetu. Připravíme se lépe.
45:00
44:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Lukáš Rázl (8:0).
44:17
A Cejnar ze vzduchu ukázkově zatlouká poslední hřebíček do rakve.
39:00
Musím smeknout před náchodskými, celé utkání hraji opravdu koncentrovaně, poctivě do obrany a vedou naprosto zaslouženě.
38:53
Timeout FbC Hradec Králové A
38:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Martin Brejtr (7:0).
38:25
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Urbánek (6:0).
31:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Dominik Hanuš (5:0).
31:21
Všechna čest, Hanuš je trochu jinde...
30:00
30:00
17:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Lukáš Jirásek (4:0).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Martin Brejtr (3:0).
11:00
09:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michael Havran, asistoval Daniel Kříž (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Romančáková a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Filip Školník; hráči v poli: Vojtěch Nosek, Ondřej Kolda, Ondřej Koleník, Martin Krejčí, Radek Zezulka
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Marek Svoboda, Martin Brejtr, Lukáš Rázl, David Cejnar