3:0
3:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 12:1
5. Samuel Vobořil, 6. David Kozelka, 8. David Kozelka, 10. Jan Josef Brychta, 12. Lukáš Dubský, 14. David Kozelka, 23. Michael Řehák, 26. Matěj Eisenkolb, 28. Samuel Vobořil, 33. Michael Řehák, 37. Tomáš Dibelka, 42. Daniel Fišer - 9. František Vrňata; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Martin Jirka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Roman Nový 19 - Jan Buzík 20; po třetinách: 6:1, 3:0, 3:0;
45:00
Komentář trenéra FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: Odevzdané utkání.dopředu neškodný do obrany bez nasazení, agresivity a osobních soubojů. Takhle se florbal hrát nedá. Soupeři díky za utkání.
45:00
Komentář trenéra Sparty : Jsem moc rád, že jsme zvládli i druhé povinné vítězství. A konečně v této sezoně odcházíme se 6 body. Soupeř nám nekladl moc velký odpor a bylo to o hodně jednodušší utkání, než jsme čekali. Díky soupeři za utkání.
45:00
41:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Lukáš Dubský (12:1).
36:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval David Kozelka (11:1).
32:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (10:1).
30:00
30:00
střely na bránu 12:7
30:00
27:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Samuel Vobořil bez asistence (9:1).
25:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Eisenkolb, asistoval Jan Kos (8:1).
22:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Tomáš Dibelka (7:1).
19:58
Vyloučen hráč Michael Řehák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
střely na bránu 10:5
15:00
14:54
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka bez asistence (6:1).
11:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Kocián (5:1).
09:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Samuel Vobořil (4:1).
08:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Oliver Mraček (3:1).
07:47
05:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Tomáš Dibelka (2:0).
04:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Samuel Vobořil, asistoval Jan Josef Brychta (1:0).
03:36
Vyloučen hráč Oliver Mraček družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Adam Kocián, Lukáš Dubský, Michael Řehák