3:1
0:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Vikings Kopřivnice 3:2
23. Adam Palčinský, 28. Jan Toman, 30. Jakub Seibert - 23. Tomáš Janek, 37. Ondřej Holaň; rozhodčí: Petr Rogowski - Michal Prouza; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Filip Grill ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:1;
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Dušana Hejče: Soupeř byl florbalovější, ale naši hráči byli velmi bojovní a dobře vzdorovali soupeři. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Václava Komačky: Neflorbalovou hru florbalového utkání vyhrál do jisté míry šťastnější tým a tým, který dokázal využít více chyb soupeře. Um a kvalita se poněkud utápěla v nervozitě a nepříjemné osobní obraně soupeře. Musíme zpracovat na kvalitě provedení individuálních činností. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
43:38
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
42:27
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
36:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň bez asistence (3:2).
33:18
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Seibert, asistoval Vojtěch Adamek (3:1).
27:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Jakub Seibert (2:1).
22:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (1:1).
22:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský bez asistence (1:0).
22:01
Vyloučen hráč Vojtěch Adamek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:06
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
13:13
Vyloučen hráč Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
08:18
Vyloučen hráč Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
06:13
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Rogowski a Michal Prouza.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Tomáš Hrubý, Lukáš Michna, Václav Štefánek, Tomáš Janek, Vít Buzek