4:2
3:3
- : -

FbC Hradec Králové A - Hippos Žďár n/S. 11:6
2. Martin Krejčí, 4. Radek Zezulka, 6. Michal Martinek, 13. Radek Zezulka, 22. Radek Zezulka, 24. Michal Martinek, 25. Matyáš Makovský, 26. Martin Krejčí, 31. Tomáš Chytrý, 33. Ondřej Kolda, 45. Matyáš Makovský - 13. Tomáš Hrubý, 20. Tomáš Hrubý, 29. Pavel Rous, 35. Tomáš Hrubý, 35. Martin Svatoň, 44. Pavel Rous; rozhodčí: Vojtěch Typl - Karel Balla; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 24 - Daniel Pelikán 19; po třetinách: 4:1, 4:2, 3:3;
45:00
Komentář trenéra domácích (Pokorný Tomáš): Zasloužené vítězství. De facto celý zápas jsme měli pod kontrolou a dali příležitost i mladším hráčům. Jediné mínus je množství inkasovaných branek z nedurazu okolo naší branky. Děkuji soupeři
45:00
Komentář trenéra hostů (Rosecký Vít): Gratulujeme soupeři k výhře, zasloužil si ji. Jednoduše na nás vlétl, což přineslo naše chyby v obraně a jeho góly. A teď hurá do chumelenice na Žďár.
45:00
44:52
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Matyáš Makovský, asistoval Ondřej Kloz (11:6).
43:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Hrubý (10:6).
39:05
Vyloučen hráč Ondřej Kolda družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Jan Lukeš (10:5).
34:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Pavel Rous (10:4).
32:47
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Kolda, asistoval Mikuláš Ryba (10:3).
30:35
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Martin Novák (9:3).
30:00
30:00
28:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Ondřej Hromádka (8:3).
28:24
Marco Reus zavěsil pod horní tyčku
26:48
Nosek fotbalově odkopl míček do stropu
25:07
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Vojtěch Nosek (8:2).
25:06
Nosek předložil míček Krejčímu do prázdné brány a ten s klidem zavěsil
24:49
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Matyáš Makovský bez asistence (7:2).
23:16
A máme tu další gol Hradce
23:15
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Martinek, asistoval Martin Krejčí (6:2).
21:47
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Michal Martinek (5:2).
21:47
Zezulka navyšuje náskok Hradce
19:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (4:2).