3:2
2:6
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:12
2. Tomáš Kuzma, 4. František Vrňata, 10. Jakub Kýr, 12. Šimon Denkstein, 19. Viktor Chaloupka, 24. František Vrňata, 29. Viktor Chaloupka, 36. Daniel Senko, 42. Michael Beňačka - 5. David Moudrý, 6. Lukáš Kafka, 10. Petr Majer, 13. Jakub Dufek, 21. Jakub Dufek, 30. Petr Majer, 31. Jakub Dufek, 34. Jakub Dufek, 35. Matěj Kolář, 36. Jakub Dufek, 39. Jakub Loskot, 40. Lukáš Kafka; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:1; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 14 - Marek Poráč 8, Karel Pergler 8; po třetinách: 4:4, 3:2, 2:6;
45:00
Komentář trenéra hostů : Velmi těžké utkání proti velmi motivovanému soupeři, který hrál se skvělým nasazením a důrazem. Pro kluky velká facka a doufám motivace do další práce.
45:00
Komentář trenéra domácích: Pochvala pro kluky. Odpracované utkání, kde se na konci projevila kvalita Chodova a nám došli síly. Takových utkání potřebujeme odehrát co nejvíce, aby jsme se zlepšovali. Díky soupeři za utkání .
45:00
41:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Beňačka, asistoval Viktor Chaloupka (9:12).
40:47
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra na zemi.
39:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Jakub Kaplický (8:12).
38:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Loskot, asistoval Štěpán Vácha (8:11).
35:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Senko, asistoval František Vrňata (8:10).
35:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Jonáš Kulhavý (7:10).
34:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Kolář, asistoval Jakub Dufek (7:9).
33:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Petr Majer (7:8).
30:06
30:00
30:00
střely na bránu 6:7
30:00
29:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (7:6).
28:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Patrik Černý (7:5).
28:21
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Pergler družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23:26
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Adam Kopal (6:5).
20:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Štěpán Vácha (5:5).
11:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Šimon Denkstein, asistoval Patrik Černý (4:3).
09:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jakub Dufek (3:3).
09:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Kýr, asistoval Daniel Senko (3:2).
05:35
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
05:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Petr Majer (2:2).
04:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Moudrý, asistoval Ondřej Zlesák (2:1).
03:22
01:46
Vyloučen hráč Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
01:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval David Vít (1:0).