0:1
0:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - 1. AC eFlorbal Uherský Brod 1:6
15. David Lisztwan - 3. Erik Kouřil, 12. Martin Ležatka, 14. David Ležatka, 30. David Ležatka, 37. Erik Kouřil, 40. Martin Ležatka; rozhodčí: Dominik Prosický - Michal Prouza; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:2;
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Kozlíka: Stává se z toho u nás takový evergreen. Fungujeme, fungujeme, vypneme na 10 vteřin, dostaneme gol a pak zase fungujeme - to už je ale pozdě. Dokud se nenaučíme vyvarovat takových blackoutů, tak nezačneme vyhrávat.
45:00
Vyjádření trenéra hostů, pana Romana Daňka: Dobře takticky zvládnuté utkání a důležité tři body proti nepříjemnému soupeři.
45:00
39:44
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Erik Kouřil (1:6).
36:45
Timeout Florbal Exelsior Havířov
36:45
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval David Ležatka (1:5).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Jaroslav David (1:4).
26:10
Vyloučen hráč Martin Juščík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
16:37
Vyloučen hráč David Ležatka družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
14:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil David Lisztwan, asistoval Štěpán Graf (1:3).
13:32
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Marek Souček (0:3).
11:31
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka bez asistence (0:2).
02:46
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Marek Souček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Michal Prouza.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Dominik Novotný, Erik Kouřil, Marek Souček, Jaroslav David, Martin Ležatka