0:3
1:2
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:6
3. Tomáš Janek, 35. Tomáš Janek - 14. Richard Pum, 18. Daniel Chatrný, 24. Daniel Chatrný, 28. Martin Kašík, 44. Tomáš Magera, 45. Lukáš Pobořil; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Ivo Sikora ?, Vít Lukáč ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:2;
45:00
44:59
Komentář - trenéra hostů Kučery Miroslava. Více světlých okamžiků střídaly pár výpadků naší hry. Obrana dobrá - útok slabší nasazení. Dobrá příprava před víkendem. Děkujeme protihráčům.
44:59
Komentář - trenéra domácích Děkujeme protihráčům. a rodičům.
44:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Šimon Soukup (2:6).
43:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Magera, asistoval Šimon Soukup (2:5).
37:15
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
34:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (2:4).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
30:00
30:00
27:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Šimon Soukup (1:4).
23:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Filip Šubert (1:3).
17:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (1:2).
16:03
Vyloučen hráč Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
13:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Ondřej Murín (1:1).
02:49
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Richard Pum, Michal Šubert, Filip Šubert, Šimon Soukup
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Václav Štefánek, Tomáš Janek, Vít Buzek, Robert Socha, Ondřej Holaň