0:1
1:2
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Florbal Primátor Náchod 1:4
36. Šimon Shon - 9. Martin Smola, 24. Antonín Vančák, 34. Marek Svoboda, 44. Marek Svoboda; rozhodčí: Lucie Romančáková - Vojtěch Typl; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Dorotík ? - Adam Poláček ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy: "V utkání jsme herně dominovali a měli jsme jej po celých 45 minut pod kontrolou. V posledních zápasech však máme problém s efektivitou zakončení. Je potřeba, abychom na sebe byli v trénincích přísnější a koncentrovanější. Díky všem za zápas"
45:00
Komentář trenéra domácích: Z technických důvodů nebyl komentář zaznamenán.
45:00
44:57
Vyloučen hráč Šimon Shon družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost.
44:12
Hostinné vyvíjí tlak, ale do šancí se stejně nedostávají.
43:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Michael Havran (1:4).
41:25
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
39:13
Vyloučen hráč Matouš Podroužek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování hokejky.
38:30
Rek prochází celé hřiště, na polovině Náchoda ztrácí.
35:45
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Lukáš Turek (1:3).
33:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Vojtěch Linhardt (0:3).
32:20
Svobodova bota mínus.
31:23
Svoboda nevydržel prach na palubovce a raději začal vytírat.
30:15
Brejtrova střela letí mimo Pardubice. Sice tvrdá, avšak nepřená.
30:00
30:00
24:56
Vyloučen hráč Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
24:27
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
23:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Antonín Vančák, asistoval Jakub Vysoký (0:2).
15:00
15:00
08:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Smola, asistoval Marek Svoboda (0:1).
08:04
Vyloučen hráč Marek Filcsák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Romančáková a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Vojtěch Linhardt, Marek Svoboda, Martin Brejtr, Daniel Kříž, Martin Smola