2:0
1:4
- : -

Hippos Žďár n/S. - Sokol Pardubice 5:4
3. Pavel Rous, 9. Tomáš Hrubý, 19. Jan Lukeš, 26. Filip Mašek, 40. Tomáš Hrubý - 32. Stefano Petric, 37. Stefano Petric, 41. Matyáš Mík, 42. Jan Nezval; rozhodčí: Lucie Romančáková - Karel Balla; vyloučení: 1:1 + Jakub Prášek 5; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Graňák ? - Matěj Denemark ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:4;
45:00
Komentář trenéra domácích Roseckého: "Po ledové sprše na konci loňského roku s Peirem, chlapci pochopili, jak na to... Opravdu pouze poctivou dřinou. Dnešní zápas dost ovlivnilo naše hlubší napadání a poměrně zodpovědně zahraná obrana. Za nás hráč utkání Jakub Graňák. Děkujeme soupeři za super utkání a fér hru!"
45:00
Komentář trenéra hostí Víška: Aktivní hra soupeře nám ze začátku dělala velké problémy a když už je dělat přestala tak jsme neuspěli v koncovce. Přesto klukům děkuji za předvedený morál ve 3. třetině a Žďáru za dobrý zápas.
41:31
Křinka si povodil obránce a předložil Nezvalovi před prázdnou...
41:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Nezval, asistoval Petr Křinka (5:4).
40:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Ondřej Ryšavý (5:3).
39:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (5:2).
37:41
Reus ve dvou šancích, ale nakonec bez gólu.
36:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Jan Stuchlík (4:2).
36:31
Sodomkova petelice na tyčce.
35:50
Ryšavý ztratil míček, ale Denemark únik vychytal.
34:20
Vyloučen hráč Petr Křinka družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:01
Petricův kotník mínus asi...
33:20
Vyloučen hráč Ondřej Hromádka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
31:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Ondřej Ryšavý (4:1).
30:00
30:00
28:05
Rak v oslabení prošel obranou, ale z úhlu míjí prázdnou bránu.
26:30
Prášek vypnul hráče v rohu. 5 minut.
26:29
Vyloučen hráč Jakub Prášek družstva Sokol Pardubice na 5 minut za nedovolené vrážení.
25:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Mašek, asistoval Tomáš Hrubý (4:0).
22:55
Ovšem brankář Graňák mu zdatně konkuruje.
20:34
Marco Rous zatím hráč zápasu.
19:25
Nezval vs. prázdná brána... 0:1
18:49
Sokol tvoří hru, dostává se do šancí, ale Žďár dává góly.
18:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Pavel Rous (3:0).