4:0
1:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:6
27. Albert Kulík, 28. Jakub Kaplický, 30. Tomáš Josefovič, 30. Petr Majer, 45. Jakub Dufek - 12. Filip Forman, 13. Filip Forman, 34. Filip Folauf, 39. Michal Vojtíšek, 42. Michal Vojtíšek, 45. Filip Forman; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 56; zásahy brankářů: Karel Pergler 22 - Jakub Zavřel 20; po třetinách: 0:2, 4:0, 1:4;
45:00
střely na bránu 12:12
45:00
Komentář trenéra domácích: Velmi vyrovnané utkání, které rozhodly individuality. Náš výkon se postupně stupňoval a zlepšoval, bohužel nedokážeme utkání rozhodnout na naší stranu.
45:00
Komentář trenéra Bohemians: po první slušně odehrané třetině jsme ve druhé předvedli několik hrubých chyb, které soupeř využil, a totálně propadli. do třetí jsme se trochu srovnali a se štěstím utkání otočili na naší stranu doslova v poslední vteřině. děkujeme soupeři a divákům.
45:00
44:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (5:6).
44:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek bez asistence (5:5).
44:31
Vyloučen hráč Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
43:45
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
43:42
Vyloučen hráč Karel Pergler družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
41:41
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
41:41
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Tomáš Otcovský (4:5).
40:52
Vyloučen hráč Adam Pospíchal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (4:4).
35:42
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
33:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Filip Forman (4:3).
30:00
30:00
střely na bránu 8:8
30:00
29:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Duda (4:2).
29:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Aleš Weigner (3:2).
27:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Kaplický bez asistence (2:2).
26:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Albert Kulík bez asistence (1:2).
19:49
Vyloučen hráč Albert Kulík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
17:47
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely nu bránu 5:8
15:00
12:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Zavřel (0:2).
11:47
Vyloučen hráč Jakub Kaplický družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
11:26
11:19
Vyloučen hráč Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.