3:2
1:1
- : -

Panthers Praha - Technology Florbal MB Black 5:4
9. Jan Waldhauser, 24. Antonín Ježek, 27. Michael Petráň, 30. Jakub Žiška, 31. Karel Petrák - 12. Štepán Švejda, 18. Štepán Švejda, 22. Jan Zoufalý, 33. Jan Zoufalý; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Kristián Ulrych ? - Ondřej Tomšík ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:1;
45:00
Komentář trenéra domácích M. Mattese: Úplně jiný zápas než předešlé vystoupení, kluci makali celý zápas a bylo vidět, že chtějí vyhrát a odměnou jim jsou tři body. Díky soupeři za férový zápas Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
43:15
Timeout Technology Florbal MB Black
43:15
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
39:11
Vyloučen hráč Martin Sobotka družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
32:37
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:4).
32:08
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (5:3).
30:00
30:00
29:48
Vyloučen hráč Marek Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
29:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Jaroslav Petrák (4:3).
26:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Karel Petrák (3:3).
23:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek, asistoval Jan Waldhauser (2:3).
21:17
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Ondřej Pužman (1:3).
17:16
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (1:2).
15:00
15:00
11:55
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štepán Švejda, asistoval Jan Zoufalý (1:1).
10:22
Vyloučen hráč Josef Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
08:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Jakub Žiška (1:0).
08:20
Vyloučen hráč Jan Zoufalý družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.