4:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Florbal Ústí 8:4
1. Jakub Mádlo, 3. Jakub Jaroš, 5. Martin Blecha, 29. Vojtěch Wiener, 32. Vladimír Trčka, 43. Martin Čermák, 43. Jakub Jaroš, 45. Jakub Jaroš - 20. Ondřej Kawulok, 23. Ondřej Kawulok, 30. Ondřej Kawulok, 38. Jan Sattler; rozhodčí: Michal Král - Michal Reczai; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 25 - Tadeáš Dittrich 22; po třetinách: 3:0, 1:3, 4:1;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
44:59
střely domácí 9 , střely hosté 10
44:59
Komentář trenéra domácích: Hezké utkání, které mělo pozitivní dopad pro všechny zúčastněné. Díky dobré obraně a produktivitě jsme získali 3 cenné body. Komentář trenéra hostí: Vyrovnané utkání, které se hrálo ve vysokém tempu. Vlažný vstup do zápasu a nedisciplinovanost na konci utkání nás stál výsledek. Děkuji soupeři za skvělý florbalový výkon.
44:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš bez asistence (8:4).
42:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš bez asistence (7:4).
42:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Šimon Stránský (6:4).
41:00
Timeout FBC Liberec
41:00
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
37:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Martin Schneider (5:4).
36:59
Timeout Florbal Ústí
36:59
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
31:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Šimon Stránský (5:3).
30:00
30:00
29:59
střely domácí 11 , střely hosté 14
29:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Jan Dobosz (4:3).
28:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener z trestného střílení (4:2).
22:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Jakub Fuchsig (3:2).
19:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Šimon Secký (3:1).
15:00
15:00
14:59
střely domácí 8; střely hosté 5
04:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Blecha, asistoval Daniel Sedláček (3:0).
02:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Jakub Mádlo (2:0).
00:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Vojtěch Wiener (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Král a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Šimon Secký, Jakub Fuchsig, Jan Peška, Jiří Dolejší, Ondřej Kawulok
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Filip Šedivý, Šimon Stránský, Jakub Mádlo, Vladimír Trčka, Vojtěch Janeček