3:0
3:2
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FBC DDM Kati Kadaň 8:3
10. Patrik Hrubý, 14. Ondřej Sloup, 20. Patrik Hrubý, 28. Jan Holý, 29. Patrik Hrubý, 37. Jakub Holý, 37. Patrik Hrubý, 40. Jakub Holý - 2. Patrick Lenke, 39. Mikuláš Kulík, 43. Martin Šulaj; rozhodčí: Nikola Staňková - Jan Husák; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Michal Liška 17 - Filip Staněk 29; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:2;
45:00
Komentář trenéra hostů : Naše hra je hrozná, koncovka mizerná a dokud nebudeme hrát jako tým, nemůžeme vyhrávat. Gratuluji soupeři k vítězství.
45:00
Komentář trenéra domácích : Spíše bojovný než technický zápas, díky lepší koncovce jsme zvítězili a udrželi domácí neporazitelnost. Děkuji soupeřím, rozhodčím a divákům, kteří nás hnali za vítězstvím. #zelibojuj
45:00
42:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Patrick Lenke (8:3).
42:14
Vyloučen hráč Pavel Vítovec družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání.
40:33
Vyloučen hráč Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře.
39:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý, asistoval Jan Holý (8:2).
38:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík bez asistence (7:2).
36:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jaroslav Jiřík (7:1).
36:07
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý, asistoval Tomáš Joachimsthaler (6:1).
33:38
Vyloučen hráč Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:00
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Pavel Vítovec (5:1).
27:49
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Václav Liška (4:1).
19:21
16:58
Vyloučen hráč Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
16:05
Vyloučen hráč Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:38
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Ondřej Sloup bez asistence (2:1).
09:05
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý z trestného střílení (1:1).
05:54
Vyloučen hráč Martin Šulaj družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
02:53
Vyloučen hráč Ondřej Sloup družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
01:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Liška; hráči v poli: Jakub Holý, Tomáš Joachimsthaler, Jan Holý, Václav Liška, Jakub Turek