1:1
1:1
- : -

Prague Tigers - Viking TJ Kobylisy 2:3
30. David Veleba, 32. Adam Novák - 6. Albert Krejčí, 17. Pavel Procházka, 31. Marek Čejka; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1 + Ondřej Kasan 5:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Kuchař ? - Jakub Šteffel ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: Šílené utkání, antiflorbal. Od nás ostuda. Gratulujeme soupeři k výhře. Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
41:09
Timeout Prague Tigers
37:40
Vyloučen hráč Albert Krejčí družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
31:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Novák bez asistence (2:3).
30:22
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka z trestného střílení (1:3).
30:00
30:00
29:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Veleba, asistoval Miloslav Stránský (1:2).
24:35
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Jakub Pluhař.
19:19
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
16:56
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Pavel Procházka, asistoval Adam Matoušek (0:2).
15:47
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 5 minut za hrubost.
15:00
15:00
10:13
Vyloučen hráč Filip Čermák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:38
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Albert Krejčí, asistoval Adam Matoušek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Jakub Šteffel; hráči v poli: Marek Čejka, Adam Matoušek, Martin Zenk, Vojtěch Karnet, Tomáš Klouda